Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet, hogy nem tőlem vár...

Lehet, hogy nem tőlem vár gyereket a barátnőm. Gondolkozunk az abortuszon, de nem vagyunk biztosak benne. Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Az, hogy rakjam ki a barátnőmet, nem opció, mert nem csalt meg. Bedrogozták. Az érdekes kérdés, hogy hogy került ilyen helyre nélkülem, de sikerült szemtanúkat találni, folyik a nyomozás és meg is bízom a barátnőmben, szóval nem hazudik.

A gyerekkel viszont nem tudjuk, hogy mi legyen. Ha nem lenne kétséges, hogy én vagyok az apa, akkor most boldogak lennénk, bár nem terveztünk gyereket. Az anyagi helyzetünk is megengedné a gyerekvállalást. Én viszont irtózom a gondolattól, hogy más gyerekét neveljem. Ha viszont elvetetjük, akkor talán a közös gyerekünket öljük meg. Nincs mindenki számára elfogadható út. Ti mit tennétek?


2014. jún. 24. 09:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
28%
Megtartanám. De ez én vagyok. Hogy nektek mi a helyes döntés egy ilyen helyzetben, csak ti tudhatjátok. Ha képtelen lennél más gyerekét felnevelni és mostani helyzetben nem ad semmi garanciát arra, hogy a tiéd, akkor adott, szerintem. Sajnálom a barátnőd, és a gyereket még jobban, mert nem fogjátok megtartani, én úgy érzem.
2014. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
2%

Itt nincs helyes döntés, a szívedre kell hallgatnod Neked is és a párodnak is!

Őszintén szólva én az a típus vagyok, aki biztosan megtartaná, nem tudnám elvetetni. Nem azért mert mondjuk a páromtól is lehet, hanem mert egy életet nem tudnák kioltani.

Sajnálom,ami a pároddal történt.

Szerintem ha Te el tudod fogadni a kicsit, akkor vállaljátok.

Elvileg lehet apasági tesztet csinálni még meg nem született babánál is, de nem tudom hányadik héttől. De én nem csináltatnám meg,mert akár el is mehet a baba tőle.

2014. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
3%
Bedrogozták?Nem csalt meg?Mi van?? Hogy kerülhetett ilyen helyzetbe? Ne haragudj,de számomra ez érthetetlen.
2014. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
39%
ma már terhesen is lehet dns vizsgálatot csináltatni.
2014. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
57%
Amikor megszületett a gyerekünk, valaki azt mondta: vigyázz, nem a tiéd, csak rád van bízva. Elgondolkodtató volt, és ennek megfelelően neveltünk a gyerekeinket és azt hiszem, hogy boldogok,jól tanulók, szorgalmasak, értelmesek lettek, egyik feltétele volt. A birtoklás a szülő-gyermek kapcsolat mételye. Nem a miénk, csak ránk van bízva. Ránk bízta magát - mondják a buddhisták, mert "onnan" nézve" az inkarnálódás egy tudatos döntés, itt van dolga, így, ilyen körülmények közt a világban.
2014. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy a 4es válaszoló irja, már létezik magzatkorban lévő DNS teszt is. AMugy meg elég egyszerűen kiszámolható, vagy hányszor drogozták be? Egymás után 5x?
2014. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
DNS-vizsgálat.
2014. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
85%

Ja, fel millióért van magzati korban végzett dns teszt,,,,,

Amúgy ha bedrogoztak akkor erőszak tortent, nyilván azonnal tett feljelentést: nem kapott esemény utani tablettát?

2014. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Tényleg nem a fő kérdéshez tartozik, de két hétig nem történt feljelentés és orvoshoz sem ment. A barátnői mondták el végül, akik szemtanúk és addig is az ő kérésére hallgattak. Tudom, sántít a sztori így, mert semmit nem tud bizonyítani, de a gyanúsított állítólag már ült ilyenért és partydrogot is találtak nála. Mindegy is, most a baba a legnagyobb baj.
2014. jún. 24. 10:37
 10/46 anonim ***** válasza:
91%
Én elvetetném. Engem is erőszakoltak meg, nem is lett volna kérdés. Így is épp elég volt feldolgozni, helyre tenni magam és a kapcsolatomat, a hátam közepére sem kívántam még egy terhességet és szülést, babázást.
2014. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!