Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Colát adni 1évesnek?

Colát adni 1évesnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,lányom 13hónapos.3napja megy a hasa(nem vészes max 3-4x naponta)Jön a hátsó foga(összes fognál volt hasmenés hívtam a védőnőt mindig és hogy ez "normális ilEnkor.

Ma átjött anyós és elkezdett okoskodni hogy adjak neki Colát.Néztem rá hogy mér adnék én az 1évesemnek Colát?

Mer hogy régen azt adtak a gyerekeknek ha ment a hasuk hogy az jó rá,mondtam életembe ilyent nem hallotam és nem vagyok hajlando Colával itatni,erre bebunkult.Most ténleg normális hogy valkik 1évesnek Colát adnak hasmenésre?


2022. jún. 13. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát az én majdnem iskolás gyerekem mai napig nem bírja az ilyen üdítőket 😂 Lehet hogy segít, de azért az sem mindegy, hogy a gyerek keri-e.. Amúgy nem, én sem adnék 1 évesnek. Egy nagy csoportos óvodás korú már más, de neki sem rendszeresen.
2022. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hat, de egy évesnek nem adnám. Adj neki biogaiat, az probiotikum.
2022. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki ORS italt. Pl hipp, vagy a biogaianak is van
2022. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogzásos hasmenésre nem. Valójában inkább a fosós-hányós vírusok esetén, vagy gyomorrontásnál szokták ajánlani a ropi-cola kombót. Inkább hányás ellen jó, csak hasmenésre pont a cukortartalma miatt nem igazán szerencsés.
2022. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvos javasolta nekünk hányásra. Állítólag a coca cola jó rá behűtve.
2022. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hányásra tényleg jó, nem tudom mitől de nekem terhesen az segített, pedig nem olvastam előtte sehol erről, csak simán tapasztaltam.

De egy ilyen kicsinek ettől függetlenül nem adnék.

2022. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!