Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a babám?

Miért csinálja ezt a babám?

Figyelt kérdés

Hello anyukák!

Ilyen késői órán írok, nagyon nem tudom, hogy mihez is kezdjek :(

A kicsikém nem alszik éjjel.

Vagyis este felé 6 körül meg ébred, és egész reggelig 6 körül alig alszik.

Folyamatosan meg ébred! Vagyis fel riad. Jól meg etetem( szoptatás és tápszer is), majd büfi és elalszik.

Várok 3 percet és hirtelen elkezd kapálózni, majd fel riad és sír.

Szegény úgy sír, hogy még ölben is alig nyugszik meg ☹️

Létezik egy 3 hetes csecsemőnél hogy keveri a nappalt az éjjelel?


Minden fel riadásnál szomjas és bevág vagy 30 ml tápszert vagy szopni akar. Nyugtatom és vissza alszik úgy, hogy ölben majd leteszem mellém az ágyba es ruhámat szorítva a kezemen alszik nyugodtan :(

Ha meg mozdulok kapálózik


A ti kicsikétek is szenvedett így?

Nem görcsös, kap cseppet a tápszerbe es szoptatás előtt.


Előre köszönöm a válaszokat



2022. jún. 17. 02:05
1 2
 11/12 bloo1235458 ***** válasza:
100%
Szerintem ha azt írod hogy nappal alszik 4 órákat akkor lehet hogy keveri a nappalt és az éjszakákat 😊 Meg próbálnám nappal nem hagyni többet aludni mint 3 órát, picit játszani és megkülönböztetni az estét és a nappalt, este sötét, csend, esti rutin pl, fürdetés, maszirozas stb. Csendbe etetés altatás. És nappal világos, alapzaj, játszás. Lehet ez segítene megforditani a napszakokat 😊
2022. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De nem lesz így nyűgös vagy túl fáradt az alváshoz?

Én észrevettem, ha túl fáradt akkor nehezebben alszik el.

2022. jún. 17. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!