Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tünetei a feszes/nem...

Mik a tünetei a feszes/nem feszes nyakizomnak?

Figyelt kérdés

2,5 honapos lesz napokon belul a kislanyom. Hason alszik. Viszont napkozben nem igazan szeret hason fekudni. (2-3 hetes volt amikor eloszor letudtuk tenni ot haton 5 percre, inkabb kezben/kozelunkben akart lenni)

Az utobbi idoben kezdtem csak “raszoktatni” arra hogy igenis hason is kell fekudnie. Na mar most ha az olembe van akkor “elrugaszkodik” tolem es tartja magat nezelodik. Ha a hasamon fekszik szinten tudja emelni a fejet eleg szepen. Ha a jatszonyegen hasaltatom, illetve a kemeny matracu agyon akkor inkabb csak a kezet szopizza, jobbra balra rakosgatja a fejet, es a labaival probalkozik osszevissza kuszni. Elkezdtem ot a napokban haton fekvesbol ulesbe felhuzni es azt vettem eszre hogy mikozbe huzom felfele a feje log hatra. Ez alapjan kerdem lehetseges hogy neki feszes/nem feszes a nyakizma. Kulfoldon elunk, sajnos itt nincs deveny torna. Viszont ha tudnatok oldalakat irni ahol erre lenne valami ahhoz hasonlo torna szivesen fogadom



2022. jún. 17. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szeret hason lenni. Hasonfekve nem emeli és tartja a fejét.

Ezek a tünetei. Az én kisfiamnak is nyaki hypotóniája volt. Dévénytornával lett korrigálva.

2022. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1-es, egyáltalán nem emelte és tartotta vagy csak rövid ideig?
2022. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!