Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Szupermamik hozzátok szól a kérdésem. Úgy érzem kezd kicsúszni a kezeim közül az irányítás, hogy csináljátok? Az ismerőseim, barátnőimnél patyolat tisztaság 0 kupi, minden nap frissen főzött ebéd, harmonikus család. Nálunk pedig örülök ha a mosást be tudom indítani, és a pizzát be tudom gyorsan tenni a sütőbe, napi 2x alszik de akkor is rajtam, főzni csak olyan egyszerűbb ételeket tudok tőle, ami viszont az apjának nem tetszenek, kupi pedig 3 perc alatt tud lenni az egész lakásba, mire végzek az egyik szobával addigra a másikba kupi lesz és kezdődik előröl. Biztos rátesz a lapáttal, hogy fogzik egyszerre jön neki 4, akinek hasonlóan anyafüggő a gyermeke, hogyan oldja meg? Kezdem kicsit rosszul érezni lelkileg magam a sok megjegyzéstől.

2022. jún. 21. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy, vedd be a lesz@rom tablettat. A ferjednek meg nem vagy a csicskasa, ha nem tetszik,fozzon maganak.
2022. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Hordozó nem vált be?
2022. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Én is így vagyok,de a gyerek nem ahol bele a kupiba,ő megkapja a kajákat, csak magamat nem etetem meg rendesen. Ez van, egy matrica babával ez nem megy,nem mindenkinek van nyugis babája. Majd idővel beéred magad.
2022. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A hordozóhoz már kicsit nagy 15 hónapos és lassan 11 kiló, így az már nem opció
2022. jún. 21. 23:07
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez van, sz*rd le :)

Nálunk is ilyen a helyzet. Sógornőméknél patyolat tisztaság van, napi takarítás, főzés.

Én őszintén ha van 30 szabad percem inkább felrakom a lábam és nem felmosok :D

Mondjuk nálam a férjem igyekszik segíteni, amiben csak tud. Így élünk túl :D

2022. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Bírom az ilyen férjeket! Ahelyett, hogy megkérdezné, miben segíthet, még nem tetszenek neki dolgok!🤬
2022. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

15 hónapos még 2x alszik és azt is rajtad?

Na itt van a hiba a gépezetben!

2022. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

Azonnal kezd el beszokatni a kiságyba/ gyerekágyba! Ő már nem újszülött, hogy rajtad aludjon.

Ez a te hibád, így ne is csodálkozz, hogy nem haladsz semmire.

2022. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Kérdező, az én kislányom 2 éves és együtt alszunk délután, illetve én is elbóbiskolok mellette, cicizik is, pihenünk, olyan jó!!! A többit leszarom, ő a legfontosabb 😊 tedd Te is ezt, és ne a szupermamiktól kérj tanácsot, könyörgöm!!!

A férjed meg...na mindegy.

2022. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
A férjed az, aki lelombozó megjegyzéseket tesz? Nem lehet, hogy bántalmazó kapcsolatban élsz?
2022. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!