Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babám nem szeret...

3,5 hónapos babám nem szeret hason feküdni. Akármit csinálok ordit. Nem is tartja úgy a fejét, meg nem is tudja magát kinyomni egyáltalán. Viszont ha ölbe veszem szépen tartja a fejét, csak hason nem. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 23:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

"(Olyan szomorú leszek,amikor az egyes szülők leleményesség hiányában,vagy mert úgy nekik egyszerűbb azt választják,hogy hagyják ordítani ) :-( "


Én meg akkor lettem volna szomorú, ha a Dévényesek kínozták volna 1 órán keresztül...

"Mert ott nincs ám, hogy jaj, hagyjuk abba, mert sír a baba." Így én inkább a gyerekorvosra és a védőnőre hallgattam, és hagytam hason, mert azt is kell, nem csak az, ami a babának tetszik. Emellett mi is csináltuk a törölközős módszert, meg minden pelenkázásnál lassan felhúztuk ülésbe, majd vissza 3-4-szer, így 2 hét alatt szépen javult a tartása. Inkább, mint a gyógytornász "tekergesse" szegény babámat...

2010. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Irtak paran hogy ne a gyogytornasz tekergesse, sanyargassa a babat, pedig DE...

A babam csaszarral szuletett, naluk nem lazulnak fel az izmok, izuletek szules alatt. Merev volt a nyaka, amit en nem vettem eszre...orditott szopinal, feszitette magat, hasra tenni egy pillanatra sem lehetett. Elmentem vele egy Cranial Osteopath-hoz (angliaban elunk) csontkovacs egy agazata ugy tudom, ok nem ropogtatnak csak massziroz. 2 fel oras kezelese volt Norinak aztan 3-4 napig tettem egy nap 3-4 szer 2 percekre hasra, eleinte meg akkor sem tetszett, az 5. napon mar magatol fekudt a pocakjan :) es imadja :)

2010. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%

hát nekünk is ez volt, és kiderült, hogy hipotón. az egyik válaszolónak üzenem, hogy nem feltátlenül oldja meg a hylezetet, ha hagyjuk hason annak ellenére, hogy sír. ui lehet hogy fájdalmában sír, mert fájdalmas neki így tartania magát, pont a hipotónia miatt..mi elmentünk a szidott dévényre, és igen, sírt a babám, de tudod mit, inbkább ott sírt egypár alkalmommal, minthogy később valami visszafordíthatatlan baja lett volna. így meg nem lett baja semmi.

21 hónapos kislány anyukája

2010. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!