Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet isz szoptatott...

Hogy lehet isz szoptatott babát a 3 óránkénti szoptatásra átállítani?

Figyelt kérdés
6 hetes a pici babám, és iszonyatosan hasfájós. Ördögi körbe kerültünk, nagyon mohón eszik, nem tud sokszor büfizni, így evés után nem sokkal már tekereg és sír, hogy fáj a hasa. Minden cseppet kipróbáltunk, de nem használ. Ilyenkor csak úgy nyugszik meg, ha cicire teszem, de akkor ráeszik, és utána csak egyre keservesebben sír. Először csak napi pár etetés után ment ez, de most már éjjel nappal. Nem bírom ezt tovább. A védőnő tanácsára ki akarom próbálni, hogy 3 óránként etetem, ennél csak jobb lehet. De hogy húzzam ki a köztes időt? Cici nélkül elaludni se akar. :( Kérlek segítsetek, hátha volt valaki hasonló helyzetben!
2022. jún. 22. 14:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hasfájós babám volt 3 hetes korától nagyjából 4 hónapos koráig.Nekünk a Colief csepp segített picit enyhíteni a tüneteket,illetve hogy kihagytam a tejet az étrendemből.De teljesen ez sem segített,se a hordozás,se semmi más.Sajnos ha hasfájós,túl kell élni,amíg elmúlik.Szerintem sem érdemes átszoktatni.Te is eszel,ha éhes vagy,ugye?

Még esetleg megpróbálhatod többet hasra tenni,nálunk pont egybe esett a hasfájás elmúlása azzal,hogy 3,5 hónaposan először fordult hátról hasra és onnantól szeretett is hason lenni.

Kitartást kívánok,tudom,mennyire szörnyű ez,nálunk is reggeltől éjjel fél 1-ig sírt,alig aludt.De miután túljutottunk ezen a nagyon nehéz időszakon,lett egy boldog,sokat mosolygó babám.Már a felén túl vagytok remélhetőleg!

2022. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!