Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám sokat sír és...

3 hetes babám sokat sír és tekereg, vajon hasfájás miatt?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdte, hogy néha napközben is, de minden masodik este-éjszaka órákon át nyűgös, sír. Közben rugdosódik, cicit keres a szájával, de a cici se nyugtatja meg sokszor. Sokat kakil és normális állagút. Alapvetően sajnos állandóan be akar kapni mindent, mintha soha nem lakna jól, ezért szinte mindig cicin van. Cumit nem fogadja el. Ha végre elalszik, általában percek múlva felriad és sír. Lehet hasfájás ilyen korán? Ennek lehet oka a túl gyakori szopi? Adjam inkább 2-3 órán keresztül csak az egyik mellemet, aztán ugyanannyit a másikat? Jelenleg mindig mind2t adom. Azt hittem, éhes, tápszerrel kínáltam, fél adagot megivott, de nem nyugtatta meg. Mitől lehet ilyen rossz szegénynek?

2022. jún. 22. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hasfájós baba, azok mindig este egy adott időpontban akadnak ki. Én túlélésre játszottam ,pár hónap és elmúlik😅
2022. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!