Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiesett a gyerek az ágyból,...

Kiesett a gyerek az ágyból, lehet valami belső sérülése?

Figyelt kérdés
4 hónapos de már hasra és hátra is forog. Rácsos kiságyban alszik külön szobában. Már ébren voltam, amikor hallottam hogy ő is felébredt, mert nagyokat kurjantott. Aztán hallottam egy koppanást és elkezdett sírni. Először azt hittem csak beütötte a fejét a rácsba, de amikor átértem, láttam hogy a feje és az egyik karja be van akadva 2 rács közé és lóg lefelé az egész teste. Persze rögtön kivettem, amikor felvettem megnyugodott. Küslő sérülést nem látok rajta, meg se nyomódott a feje, a végtagjait is ugyanúgy mozgatja. Csak aggódom, nehogy valami belső sérülése legyen, amit ugye nem látok, különösen ugye a nyaka rándulhatott meg.
2022. jún. 26. 08:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%
Nincs rácsvédő az ágyon?
2022. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Volt, de mindig eltúrta, meg a védőnő is azt mondta hogy hagyjam kifelé is nézelődni, így levettem.
2022. jún. 26. 09:00
 3/30 anonim ***** válasza:
24%
Amíg befér a feje a rácsok közé, én biztos nem venném le... Mi van ha ez éjszaka történik, mikor senki nem veszi észre?!
2022. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Én elvinném orvoshoz, biztonság kedvéért. Főleg, ha gyanús, hogy a feje, nyaka beszorult.
2022. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%

Azt írod ez reggelre történt. Éjszaka mit tud nézelődni?

Legalább akkor lenne fent egy normális védő.

Ha ki van rendesen kötve, nem hiszem, hogy egy 4 hónapos gyerek azt szét tudja szedni...

2022. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én is megmutatnám a dokinak, főleg amiatt, amit írsz, hogy az egész kis teste lógott a fejénél fogva.

És a védőnőt nem is értem, hogy tanácsolhat ilyet. Semmiképp nem venném le a rácsvédőt, ha félre tudja túrni, akkor inkább több ponton rögzíteném oda.

2022. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
A védőnő ezt maximum nappalra gondolhatta...
2022. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
A rácsvédőt nem ajánlják mert fulladás veszélyes. Ezt csak arra mondom, hogy nálunk alapvetően nincs is. De nem értem, nálatok ilyen lazán vannak a rácsok, hogy kifér a feje? Ez nagyon balesetveszélyes. Valamilyen megoldást erre ki kell találni, mert éjszaka bármikor baj történhet. Szerintem amúgy semmi gond nincs, de ha nagyon aggódsz vidd be az ügyeletre, nézzenek rá. Ha megrándult volna a nyaka fájna neki, plusz semmit nem tudnak vele csinálni.
2022. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez a fonott védő, az semmit nem ér, persze hogy el lehet túrni, de ami rá van kötözve, az ezerszer biztonságosabb, minthogy a gyerek kidugdossa a fejét meg mindenét a rácsokon éjjel, meg amikor nem látják.
2022. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azonnal tudtam menni hozzá, pár másodperc alatt átértem. A feje pont hogy nem fér ki, azon fogva akadt fent. Sajnos fogalmam sincs hogy hozta össze.
2022. jún. 26. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!