Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaki kérdés? Napi 2-3 kaki...

Kaki kérdés? Napi 2-3 kaki van, elég kemény, mint a gyurma, jó ez így?

Figyelt kérdés
7és fél hós a kifiam,anyatejes.3-szor szopizik,de. főzeléket eszik husival-200 gr körül,du. gyümölcsöt-200gr körül.Inni nem hajlandó.Napi 2-3 kaki van,elég keményke,mint a gyurma és olyan nagyobb szilva méretű.Jó ez így???Nem kevés?Túl kemény?
2010. szept. 20. 13:47
 1/4 nyctalus válasza:
nem vagyok szakértő, de szerintem kicsit lazítani kéne, pl barackkal-baracklével...
2010. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem jó. Segíts rajta, gondolj bele, hogy mennyire fájhat azt a kemény, nagy kakit kinyomnia szegénynek. Nálunk a Mecsek Baby tea jött be, de adhatsz pl. édesköményt, lágy kamilla teát is.
2010. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,erre én is gondoltam,h lazítani kellenne.Nem hajlandó semmit se meginni.Bár a baracklevet még nem próbáltam,talán!
2010. szept. 20. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha más folyadékot nem hajlandó meginni tedd sűrűbben mellre had igyon...
2010. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!