Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha autóval utazás közben,...

Ha autóval utazás közben, országúton kell megállni pelenkát cserélni, Ti viszitek magatokkal a használtat, vagy eldobáljátok az út szélére az árokba?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, nem tűr halasztást a tisztába tétel, és meg kell állni, az út szélén (útpadkán) a semmi közepén, ilyenkor mit csináltok a használt pelenkával? Hurcoljátok magatokkal, vagy inkább otthagyjátok, és majd a közutasok összeszedik? Melyik a jobb megoldás?

Vagy bármi más helyzet ahol nincs kuka



2022. jún. 29. 13:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
Egy átlagember nem annyira proli, mint Ráhel, és szeretném, ha a pelenkázandó gyerek nem lenne klímamenekült felnőtt korára, így természetesen elviszem egy arra alkalmas gyűjtőedényig, amit kukának hívunk.
2022. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú és mélységesen felháborító, hogy valakinek egyáltalán eszébe jut eldobni.
2022. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is elkeserítő, hogy ez valakiben egyáltalán felmerül, mint kérdés. Bezacskózom és viszem magammal amíg nem találok kukát. Nem fogom az árokba dobni, szerintem azt egy bizonyos szociális szint alatti réteg teszi csak (+Ráhel). Aki egy minimálisan is igényes magára és a környezetére, nem szemetel.

Autópályán meg nem is kérdés, a pihenőhelyeken mindenütt van kuka.

2022. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem, mi nem vagyunk szemetelős Orbán Ráhel-félék.

Amúgy ő egy autópálya pihenőben (benzinkútnál?) csinálta ezt, ahol teljesen egyértelmű, hogy talált volna szemetesedényt.

2022. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem állnék meg autópálya leálló sávjában. Ha lerobban az ember akkor is ajánlott a korlát mögé menni. Egy pelenka cseréért pláne nem állnék meg,erre vannak a pihenőhelyek.
2022. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Viszem magammal, bezacsizva kutyazacsiba. Mondjuk olyan volt, hogy aztán azért álltunk meg még egyszer az első lehetőségnél, hogy kidobjuk, addig meg szájon vettünk levegőt! 😉 De legalább nem kellett benne ülni szegénynek...
2022. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, hogy merült fel az út szélén eldobás (valami celeb? Ki ez a Ráhel?), szerintem egyértelmű.


Viszont azt javaslom, hogy szabadtéri kukába se dobjátok be, mert az állatok megérzik a furcsa szagot, kiszedhetik, szétrághatják, és szétszóródnak belőle a műanyagok és a vegyszerek is. Különösen vonatkozik ez az erdei kukákra.

2022. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a pitsába dobnám már el az árokba?Persze hogy viszem magammal.Majd az első adandó alkalommal a KUKÁBA dobom.
2022. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az a durva hogyvalaki a leálló sávban ezért megállna, életveszélyes.
2022. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%

de ki írt leálló sávot?

Országút!

Nem autópálya!

2022. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!