Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki jár edzeni baba mellett ?

Van aki jár edzeni baba mellett ?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjátok meg ?

2022. júl. 3. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Most fogom újra elkezdeni. 9 hónapos a 3.gyermekünk. Addig Apával lesznek.
2022. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem egyértelmü a kérdésed, de feltételezem, hogy te az anya vagy, és a baba meg még óvodás kor alatt van.

Én ebben a helyzetben hetente kétszer este elmentem kb két órára a gyerek 3 hónapos korától kezdve, amíg elvoltam, addig az apja vigyázott rá - habár legtöbbször más aludt ilyenkor a kicsi.

2022. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az én kislányom most 10 hónapos. Most szeretnék elkezdeni edzőterembe járni. Heti 3 alkalommal .

2022. júl. 3. 15:10
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Én most mentem vissza, egyelőre heti egy alkalommal szoktatom magam. 2,5 hónapos a baba, addig az apja vigyáz rá. Mivel mindketten ugyanoda járunk és ugyanazt az edzőt szeretjük, aki csak heti háromszor tart edzést, ezért úgy osztottuk meg, hogy most kétszer megy ő, egyszer én. Később majd meglátjuk.
2022. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Heti 1-2szer megyek, attól függ mennyit sikerül aludni :)

Addig apával összebújnak. Etetés után megyek el, de van vészhelyzeti anyatej a fagyóban, ha mégis megéhezne. Mivel még teherbírásom kritikán aluli, illetve 15 percre van a kondi, így visszaérek, mire korogna a hasa :D

2022. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Heti 5x megyek. Vagy az apjuk, vagy a nagyszülők, vagy a nagynénik, vagy a bébiszitter vigyáz rájuk.
2022. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Olyan helyre megyek, ahova jöhet velem. Ez egyelőre baba-mama torna, pilates.
2022. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Találtam olyan edzőt, aki anyukákkal foglalkozik. Tisztában van a szülés utáni regenerációval is. Köredzést tart. Gyerekeket lehet vinni. Mi 7 hetes kortól járunk. Van ott játszószőnyeg, meg babakonyha és egy halom játék. De van, hogy alszik a babó edzés alatt.
2022. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Tudom, tudom, nem válasz a kérdésre, de miért pontoznak le mindenkit? Leírják mi van náluk, az miért nem hasznos?

Én is tervezek majd visszamenni edzeni, terhesség alatt is edzek. Apa addig vigyáz majd rá, de lehet kipróbálok ilyen baba-mama edzést is.

2022. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

4 hónapos korától járok heti 3x aerobikra.

Este 8tól van 9ig itt helyben a városban nálunk.

De edzőterembe is szoktunk járni, én oda hétvégén tudok amikor a párom itthon van.

Nincs így időben meghatározva hogy mikor, a párom egesznap elvan vele egyedül is ha úgy van.

Hétköznap is voltam edzőterembe, akkor 7kor indultam este és 10 körül értem haza

2022. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!