Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes baba mit csinál ha...

Pár hetes baba mit csinál ha ébren van?

Figyelt kérdés
Az én babum csak sír, de úgy h alig lehet megvígasztalni. Sokat van ébren, de már azért sír sokszor mert annyira fáradt, de a sírástól meg nem tud elaludni :( ördögi kör és már nem tudom h mit csináljak:(
2022. júl. 15. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
4 hetes és nagyon kevés még az az idő amikor fent van és elnézeget. Általában cicin van olyankor, vagy kézben és járkálni kell vele mert különben sír.. De ismerős ez a túlfáradás miatti nem alvás is, volt pár ilyen napunk. Kitartás nekünk, idővel jobb lesz 🙂
2022. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet,hogy hasfájos szegény?
2022. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom.. puki van bőven, széklet is van úgyhogy nem vagyok biztos benne
2022. júl. 15. 14:35
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Az én lányom pár hetesen aludt és evett.Ha ébren volt nézelődött de az nem sok idő volt.Nem húzza fel a lábait mintha görcsölne a pocakja?

Sok minden miatt sírhat még.

Fázik,melege van,éhes. Mennyi idős? Akár növekedési ugrás is lehet és ilyenkor még inkább igénylik a tejet vagy tápszert.

2022. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn lesz 2 hetes. Nem igazán húzza fel a lábait vagy ha igen akkor látszik is rajta h erőlködik.. sokszor inkább kifesziti magát vagy csak simán jár keze lába :(
2022. júl. 15. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyém evett és sírt (üvöltött...) az éber óráiban kb. 8 hetes koráig. Ő is nagyon sokat volt ébren, 10 perceket tudott aludni csak. Estére dőlt csak ki annyira, hogy több órát tudjon aludni egyhuzamban. Megelégeltem, elkezdtem babahordozóban altatni, rámkötve aludt 40 perc-2 órákat, így nem fáradt túl és kicsit elégedettebb volt az éber időkben. Most 3 hónapos, már nem kell a hordozó, elalszik a kiságyában, és ahogy nyílik ki neki a világ, úgy csökken a sírás mennyisége is.
2022. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor pedig lehet a pocakja lesz a ludas.Nagyon pici még,ilyenkor tényleg szinte csak alszanak és esznek.Beszélj a gyerek orvossal,ő mit javasol mit adj neki.
2022. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Biogaja cseppet kap
2022. júl. 15. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Én biztos,hogy az orvost kérdezném.Szerintem ha csak azért sír,mert a karodban akar lenni akkor megnyugodna amint felveszed.Lehet nem ér neki semmit a BioGaia vagy épp attól fáj a pocak.Látod a 6-os megtalálta a módját,hogy nyugodtabb legyen és aludjon.Neked is sikerülni fog csak előbb tényleg járj a végére nem-e pocak fájás a gond.

Egyébként akkor sem nyugszik meg ha mondjuk cicire rakod? Nem alszik úgy el?

2022. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Leírom hátha valaki később erre téved és segítség lesz neki ha leírom mire jutottunk. Kiderült h tényleg hasfájós a picikém. Vettem neki infacolt és azóta mintha kicserélték volna, sokkal nyugodtabb, többet alszik és amikor ébren van sem sír már olyan sokat :)
2022. júl. 20. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!