Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret a babám?

Nem szeret a babám?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónaposom. Ma este mikor elmentem hajatmosni és jöttem ki a fürdőbbol oda kúszott hozzám megnézett én beszéltem neki ahogy szoktam majd elsírta magát. :( Miért ilyedt meg tőlem a baba? Meg sose csinált ilyet.


Turbán volt a fejemen mert vizes volt a hajam még. Lehet hogy ettől ilyedt meg, vagy nem szeret?


Bevallom olyan rosszul esett hogy én is majdnem elsirtam magam. Persze felvettem utána és bohockodtunk már utána. De akkor is olyan rossz érzés volt. :(


2022. júl. 17. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg erről volt szó, nem ismert meg elsőre. Kicsit sokkoltad szegényt, de természetesen szeret, az anyja a világ közepe. :)
2022. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne butáskodj :D biztos a turbán miatt ijedt meg, szeret a babád, ilyenkor még nem is tud mást érezni az anyja iránt, foleg aznírasod alapján, szóval nyugii :)
2022. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt komoly problemak lesznek, ha ezen kiakadsz.

Mit fogsz akkor csinalni, ha majd a dacos gyereked azt mondja esetleg, hogy buta vagy? Vagy utallak? Megut?


Mert ez is elofordul. Ki ne ugorj akkor majd az ablakok banatodban :D

2022. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Lesz olyan is hogy azt mondta apát szeretem anya menj ki, ezen nehogy már sírj. A turbán miatt volt ez. 🤦‍♀️
2022. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!