Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babát "lepasszolnátok"...

2 hetes babát "lepasszolnátok" 3 órára a nagyinak egy csendes, nyugis lánybúcsú kedvéért egy kávézóban?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, és ha nem, miért nem?
2022. júl. 24. 17:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Mert még csak 2 hetes.
2022. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%
Nem ,mert ilyenkor még nagyon nagy szüksége van az anyjára( enyém pl óránként evett) plusz nem véletlenül van a 6 hét gyerekágy kivárása. Hisz a babának nincs immunrendszere, egy sima nátha is kicsinálhatja.
2022. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%

Nem

2 héttel szülés után nem hogy a gyereket nem jutott eszembe lepasszolni de meg véreztem és fájt lépni.

De ha nem úgy lett volna, mondjuk míg délután alszik városin belül talán beköszöntem volna fél órára.

2022. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
2 hetesen és a nagyinak nem. Én 1 hónapos gyerek mellől mentem el osztálytalálkozóra, de kb. 5 percnyire volt az étterem, apuka volt a gyerekkel, akit indulás előtt megszoptattam, majd elaludt. 2 órát voltam ott, pont tudtam enni és beszélgetni egy kicsit, aztán apuka szólt, hogy felébredt, én meg elköszöntem és 5 perc alatt otthon voltam. Nálunk akkor apuka a szüléstől fogva otthon volt, tehát a gyerek unyanannyi időt töltött vele is.
2022. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem. 2 hetes. Nincs még rendes napi rendje se.
2022. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
67%

Ha tényleg 3 h, és érzek erőt magamban és közeláll hozzám az illető, akkor igen..

De inkább az apjára hagynám.



Nekem a kicsi volt ennyit az apjával 2 hetes korától heti 2 alkalommal, amikor a nagyobbal elmentünk külön programra.

2022. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
60%
Ha 2 hetesen már beallt 3 óránkénti szoptatasra vagy tápszeres, akkor igen.
2022. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
54%
2 hetes. Jó eséllyel aludni fog abból a 3 órából minimum 2-t. Ennyi idősen kb egész nap alszanak (és nem, nem könyvben olvastam ezt, van 2 gyerekem). Ha te megbízol a nagyiban, ő meg vállalja, akkor igen. Meg persze ha úgy gondolod, hogy nem fogod magad rosszul érezni a kicsi nélkül.
2022. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
60%

Az én lányom valóban 3ból 2 órát aludt, ezt jól mondja a #8. Csak éppen cicivel a szájában, amint ez az aprócska részlet megszűnt, garantáltan 5 percen belül felébredt. Emiatt, meg mert 2 héttel szülés után én még nem voltam annyira a toppon, nem mennék, max beköszönnék egy fél órára, ha közel van a hely otthonhoz.


De te ismered (fogod ismerni) a kisbabádat, ha ő tényleg elvan az apjával/nagymamájával ennyi időre, meg te is vagy olyan állapotban, akkor szerintem 3 óra még nem a világ vége, de őszintén, én 2 héttel szülés után pont senkit nem vágytam látni a férjemen kívül, egy lánybúcsú, még ha csendes és nyugis is, az utolsó utáni dolog lett volna, amin szívesen részt veszek.

2022. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Két héttel szülés után örültem, ha legyalogoltam pár száz métert (császár), a gyerek meg amikor nem evett (kb. óránként) vagy aludt, üvöltött torka szakadtából. Nem tudom elképzelni, hogy bárhova is mentem volna.
2022. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!