Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babát "lepasszolnátok"...

2 hetes babát "lepasszolnátok" 3 órára a nagyinak egy csendes, nyugis lánybúcsú kedvéért egy kávézóban?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, és ha nem, miért nem?
2022. júl. 24. 17:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok

Nekem 4-5 h-ként szopott sokat 1 hetes korától.

Nővekedési ugrások viszont durvák voltak.


Èn magam is fitt voltam..


Szóval előre semmit nem ígérnék.

2022. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Inkàbb vinnèm magammal a gyereket.
2022. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%
Én 2 héttel szülés után még ülni se rudtam rendesen és inkontinencia betetet hordtam. Sehova nem mentem volna. Ha ilyen problema nincs, akkor simán.
2022. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
61%

2 héttel a szülés után az én gyerekem javában a 4. trimesztert kezdte, amikor is délután 5-től este 9-ig üvöltött mint a sakál, hiába etettem, ringattuk, járkáltunk vele, ez kb 3 hónapos koráig tartott. Persze máskor is ordított, de az ilyen menetrendszerű volt.


Ezen kívül én a fáradtságtól olyan voltam mint a mosott kaka, a karikákkal hulahoopozni lehetett volna a szemem alatt, és ülve elaludtam ha volt rá alkalmam. Emellett beütött a baby blues, és szinte egész nap sírdogáltam.


Én alkalmatlan lettem volna bármiféle bulira.

2022. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
36%
2 hetes babát? Mèg 2 hònaposat se! Most megyek èpp lánybúcsúba a 19 hònapos mellől, kb. 4 òrátòl leszek távol hajnalig, nyugodt szìvvel bìzom az apukájára, amúgy is apás korszaka van, most is èpp ő altatja...
2022. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizikailag jól vagyok, akkor igen. De én még elég rosszul voltam akkor, örültem ha fél -3/4 órát tudtam tolni a babakocsit. Kb 1 hónap volt hogy már rendesen tudtam ülni. Plusz a vérzés is elég durva tud akkor még lenni, de ez is egyéni.
2022. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
64%
Persze, a véres tena betéttel meg a varratokkal a gátsebemben sírtam minden felálláskor...
2022. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Na,akkor én most biztos le leszek pontozva, de leírom. 2,5 hetes volt a fiam, amikor fodrászhoz mentem. Szülés előtt már nem tudtam elmenni, és már rémes volt a hajam. És persze ahogy tomboltak a hormonok, szarul is éreztem magam a bőrömben, úgy éreztem, kell nekem egy fodrász, hogy jó legyen. Tény, a hajam tök jó lett, de kb.másfél óra után már szenvedtem, minden bajom volt. Pedig akkor már nem véreztem, nem fájt semmim, egyszerűen csak rosszul éreztem magam. Fárasztó volt még beszélgetni is a fodrászommal. A baba szuper jól elvolt apával itthon, szinte végig aludt, amíg oda voltam. De nekem nem volt jó. Alig vártam, hogy hazaérjek.

Utólag már biztos nem vállalnám be, mert nem volt jó.

2022. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Én megtettem. Kicsit több, mint 2 hetes volt, állatorvoshoz kellett vinnem a kutyát, apja dolgozott, és nagyon meleg volt, nem akartam cipelni a gyereket. Indulás előtt kapott enni, és amúgy is részben tápszeres, anyu teljes mértékben el tudta látni. Nekem volt kellemetlen feszülő mellekkel a távollét, mert sajnos elhúzódott fél8-tól majdnem fél1-ig...
2022. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Járni is fájt, ha volt egy pici szabadidőm akkor pisiltem, ettem, fürödtem, eszem ágában sem lett volna elmenni, és nem a baba miatt
2022. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!