Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babát "lepasszolnátok"...

2 hetes babát "lepasszolnátok" 3 órára a nagyinak egy csendes, nyugis lánybúcsú kedvéért egy kávézóban?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, és ha nem, miért nem?
2022. júl. 24. 17:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
15%

30!


Nem, nem fontosabb. Ugyanolyan fontos. Az egyik a testi, q másik q lelki egészséghez kell. Vagy szerinted különbséget kell tenni a labtores és a depresszió között is? A lábát gipszelni kell, a depresszióra meg xarni?

2022. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
45%

Enyhén túl tolod...


Egy szimpla barátnőzésből hogy jutottunk a depresszióig? Az ellen nem barátnők kellenek, de felesleges folytatni ezt a vitát, úgy is csak magadét fújod majd tovább. 😅 (voltam depressziós és pánikbeteg is, ismerem milyenek ezek...)


További szép napot.

2022. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
49%
Barátnőzni viheti magával a gyereket is. Én is viszem magammal, így is jól lehet töltődni
2022. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
63%

Szültél már?

Mert általában 2 héttel szülés után a legtöbben nincsenek még olyan állapotban, hogy kimenjenek. Meg hát a babák sem egyformák. Van, amelyik elvan 3 órát vagy lefejt tejjel megeteti akárki, de van, amelyiknél ez nem így működik.

Én nem vagyok azon az elven, hogy egy nő csak anya funkciójú és szentségtörés, ha elmegy a gyerek mellől, de azért szülés után 2 hét igen hamar van.

2022. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

34 én is azt gondoltam, hogy a baba még nem szuletett meg, így a kérdező csak gondolkozik, majd elmenjen-e, és aki azt mondja, hogy persze, egy kavé a barátnőkkel nehogymá' ne férjen bele, az se szült még (persze majd mindjárt kikéri magának hogy 6ot szült, és 4 nap múlva nem is hazament hanem Ámerikába repülővel 2 átszállással és semmi baja nem volt 😂)


De.

Ha megszuletik a baba és pont nem vagy kegyetlenül k..a sz.rul, én a helyedben megpróbálnám az alvásidejét úgy alakítani, pl hogy valaki babakocsiban tologatja a hely környékén, ahol ti teáztok. Mást egy 2 hetessel nem nagyon tudok elképzelni, az enyém az ébrenléte 100%át rajtam töltötte és így is szerencsésnek mondhatom magam mert legalább a babakocsiban elaludt és akkor nem volt rajtam.

2022. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

"(persze majd mindjárt kikéri magának hogy 6ot szült, és 4 nap múlva nem is hazament hanem Ámerikába repülővel 2 átszállással és semmi baja nem volt 😂)"


Azt is szokták írni (erről az oldalról írok példákat) hogy:

-Ő a hazajövetel napján bulizott, becsiccsentett (természetesen magassarkúban, miniszoknyában)

-90 kg súlyokat emelgetett szülés után, mert ő nő is, nem csak anya, egy igényes nő pedig edz

-

2022. júl. 26. 15:03
 37/38 anonim ***** válasza:
57%

Speciel csak egyet szültem, most lesz 6 hetes. Csekkoltam a naptáramat, és a második hetében volt, amikor az állatorvosnál töltöttem egy délelőttöt (nemtom hányas voltam), anyukám elvolt vele. Császárom volt, harmadnapra nem fájt már semmi, csak a kevés alvás miatt voltam lelassulva.

Lehet bárkinek szerencséje, én nagyon mázlisan jöttem ki ebből a buliból, vágtam a centit a hatodik hetemig, hogy végre kocoghassak egyet, de előtte már elmentem a kendőbe kötött gyerekkel rövid sétára (4-5km) az erdőbe a hegyre 🤷‍♀️

DE én is úgy készültem a szülésre és a gyerekágyra, hogy lehetek nagyon rottyon, lebeszéltem segítséget a kutyákhoz, apa egy hónapot kivett, aztán szerencsére nem így alakult.

A legjobbakat kívánom mindenkinek, és ne érezze senki támadva magát azért, mert némelyünk könnyebben veszi ezt az időszakot ❤

2022. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
66%
#33 vagyok, császáros, a lányom pont 2 hetes volt, mikor először elmentem vele egyedül valahova december elején. Karácsonyi kézműves piac volt a közeli suliban, kifejezetten jól esett kimozdulni, bár másfél óra séta bőven elég volt.
2022. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!