Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nem főzöm ki minden...

Baj, ha nem főzöm ki minden alkalommal a bimbó védőt?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták, hogy jó meleg vízzel mossam le, elég hetente 1x kifőzni. Helyes ez így? Nem akarom, hogy valamit elkapjon a kisbabám.
2010. szept. 23. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj:)Alapos öblítés tökéletesen elegendő:)

3 gyerekes

2010. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én "csak" kimostam, meg szoptatás előtt lefújtam Aloe Firsttel kívül-belül, mire összebújtunk pont jó volt, ezt nem kellett lemosni. Na meg a dobozában tartottam és azt is naponta kimostam, vagy ha kellett gyakrabban. Kifőzni nem tudom milyen gyakran főztem, de tuti nem hetente. Ritkábban szerintem.
2010. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minden használat után jó forró csapvízzel lemosom. Kb.2 hetente 1x főzöm ki. Már 15 hónapos a fiam, de soha nem lett tőle semmi baja, annak ellenére hogy nem sterilizálom agyon a bimbóvédőt.
2010. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, én sem főzögettem. Én mosogatószerrel szoktam elmosni, majd alaposan leöblítem.
2010. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!