Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbántam, hogy gyerekem van?

Megbántam, hogy gyerekem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem leszek népszerű de nem tudom mi lett velem. Párommal imádtuk egymást 3 éve vagyunk együtt van egy 7hónapos kisbabánk. Én nem akartam még gyereket hisz fiatal vagyok 24 éves. Ja és első párkapcsolatom!Vele vesztettem el a szüzességem is. De aztán terhes lettem elfogadtam aztán már vártam is. Csakhogy terhességem vége fele megromolott a párommal a kapcsolatom. Szex nem volt egész terhesség alatt mert undorodtam tőle és ez mai napig így van amióta meg van a kicsi 3x volt szex. Ma mar minden nap ordibálás veszekedés van mert minden idegesít amit a férjem csinál egy hárpia vagyok közben szeretem imádom a gyerekem a mindenem de néha úgy érzem nagyon megbántam, hogy anya lettem. Ne értsetek félre nem azt mondom, hogy szét akarom magam b*szatni de úgy vágyom egy kis változásra tudom nagyon hülye voltam,hogy első kapcsolatba szültem stb...

Párom egyébként mindent megtett egy nagyon jó ember én mégis ilyen vagyok. Ez lehet szülés utáni depi? De most jönne ki?

Mondjuk covid mizéria óta amúgy 2x voltunk valahol eddig ez is lehet rá tett egy lapáttal meg az is,hogy nincsenek barátaink akikkel ki tudnánk kapcsolodni.

Gyereket szereti imádja de nagyon semmibe nem akar segíteni csak a szája jár, hogy én ugráltatom és, hogy ő dolgozik. Amiben részben igazat adok de basszus én se a s*ggemet vakarom egész nap. És sok nekem és szeretém ha segítene szájhúzás nélkül. Vajon menthető ez és csak a sok szar miatt van ez vagy inkább jobb lenne külön?

Az a baj, hogy én néha még szorakoznék én az a eljárkálos tipus vagyok ő meg inkább vidékre menne a csöndbe. De maradna Pesten miattunk.


2022. aug. 9. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Ezek a mai fiatalok 5 évet nem bírnak ki egy ember mellett... Csak a gyereket sajnálom.

Én biztos minden erőmmel azon lennék, hogy helyre hozzam a kapcsolatot, de te már elengedted ezt.

2022. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nektek kell eldönteni, hogy menthető-e, tesztek-e érte vagy eldobjátok. Ahogy a korisztalyodat, sőt az idősebbeket látom, nem.divat érte küzdeni, majd jön másik, majd oda is jön egy gyerek, aztán jöhet a harmadik. Pedig ez döntés kérdése. A kila köd minden kapcsolatban elmúlik, de átalakul és ha úgy látod a párod jó ember, szeretitek egymást megéri küzdeni érte. Tapasztalatból beszélek, mi kitartottunk, és megérte. Én 21 évesen szültem az elsőt és bizony sokszor dobhattuk volna már el, de inkább küzdöttünk és együtt vagyunk. Számunkra érték a család!
2022. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

16 évesen jöttem össze a férjemmel, 12 év után házasodtunk össze.

Volt 2,5 nagyon szar évünk még bőven az esküvő előtt, de így is kitartottunk, hogy nem volt tétje a szakításnak. Pedig minden nap gondoltam rá, hogy holnap lépek végre...

Nem bántam meg, hogy együtt maradtunk, sokkal jobb lett később a kapcsolatunk.

Jött a gyerek, és én pont amiatt lettem depressziós, hogy nem tudtam elég időt tölteni már a párommal.

Az is egy szar időszak volt, a legrosszabb eddig az életemben.

Akkor is kitartottunk, és most megint jó mindent, megint jobb, mint valaha.


Szerintem nem a babát bántad meg, csak most lelkileg nehéz helyzetben vagy, nem találsz megoldást egy égető problémára.

Én azt mondom adj időt magadnak, magatoknak, és nem szégyen segítséget kérni. Nem muszáj egyből párterápiára menni, elérhetőek hasznos online, skypos segítségek is, kifejezetten anyáknak, pároknak, szóló segítségek is.

2022. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes. Páromnak(ffi) én vagyok az első kapcsolata (nekem ő a 2. Komolyabb) mi 17 évesen jöttünk össze és 25ök voltunk amikor megszületett az első gyerekünk, és érdekes mód egymás mellett, egymással is bőven kiéltük magunkat. Most 28ak vagyunk, decemberben jön a kistesó. Ne érezd rosszul magad, lehet, higy most jött ki a depi. Ha úgy érzed, keress fel egy szakembert, biztos sokat tud segíteni. Persze, csak ha akarod
2022. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Próbáld meg összekapni magad. A háztartás ráér, megvár, majd megcsinálod holnap, ezen felesleges veszekedni.

Menj el fodrászhoz, csípd ki magad, èrezd magad nőnek és próbáljatok meg újra közeledni egymáshoz.

Tenni kell azért hogy egy kapcsolat működjön. Tedd meg tr az első lépéseket.

2022. aug. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1# azért ne nagyon hasonlíts kérlek a mai fiatalokhoz mert a mai fiatalok ágyról ágyra járnak (fiatalok tegyèk!!) De én 20éves koromra adtam neki a szűzességem és elég sok szaron átmentünk már ez a kevés idő alatt amit együtt voltunk eddig. 4# Ki élés alatt mit értessz?
2022. aug. 10. 06:22
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

“Ezek a mai fiatalok 5 évet nem bírnak ki egy ember mellett”


Má megint ez a primitív duma. Öreganyám most lenne 80 körüli, ha élne, mégis ahány gyereke van, annyi férjtől. Akárcsak nem egy 60 feletti ismerősöm. De régebbi korokban is akadt bőven ilyen. Lehet a mai fiatalok kevesebb valószínűséggel maradnak együtt, de legalább nem keserítik meg egymás életét 40 éven keresztül.

2022. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
4es vagyok. Arra értettem, hogy bulik, programok, együtt vagy közösen. De ez pl gyerekkel is menni fog :) legalábbis nálunk megy. El tudunk menni kettesbe a párommal, nagyszülők vigyáznak a gyerekre. Vagy én elmegyek valahova, marad itthon párommal a gyerek, vagy ilyesmik. Gyerekkel is szuper programok vannak, ki lehet mozdulni és kell is, mert befásul az ember. Mondjuk én bulizni már nem nagyon vágyok.
2022. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem neked főleg az a bajod, hogy nem jutottál a 7 hónap alatt fél nap szabad lélegzethez, gyerek nélküli feltöltődéshez, amikor egyedül lehetsz, elszöszmötölhetsz, rendezheted a gondolataidat. Ezt kellene valahogy megteremtened magadnak, havi rendszerességgel.
2022. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért pontozzák le ennyire a válaszokat? Akkor akik le pontozzák írhatnának véleményt.
2022. aug. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!