Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad a baba fejére Ricinus...

Szabad a baba fejére Ricinus olajat kenni gyorsabb hajnovesztes céljából?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem voltak bőven, akik kulturált módon adtak választ.

Vagy az a probléma, hogy egyöntetűen mindenki azt mondta, hogy ez rossz ötlet?

Nem kell feltenni egy kérdést, ha csak egyféle választ vagy hajlandó elfogadni: persze, szabad.

2022. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy koszmóra olajat kell kenni, tehát baja nem lesz


Kérdésedben számomra inkább az a problémás, hogy ennyire nem tudod öt elfogadni, mármost sürgetni akarod, hogy számodra szebb legyen...

2022. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem,nincs bennem ilyen kényszer, de ha vannak ilyen praktikák, amiket mi nők is használunk, akkor gondoltam a mai modern világban biztos megelőztek engem már anyukák és ismernek okos dolgokat. Mindössze ennyi volt mögötte, bocsánat, hogy felvallalom tudatlansagom és tapasztalathianyom... Elvégre az összes baba mama csoport ezzel van tele, hogy "ki mit használ, ki mit hogy csinál" . Nem gondoltam, hogy ezért ekkora kövezes jár. De hát fel kell kotnom a gatyam.
2022. aug. 16. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!