Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis ha a 17 honapos kis...

Normalis ha a 17 honapos kis fiam nem nez rank ha kerdezem tole hol van anya,apa?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 14:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nyilvan azokat kerdezem tole amit nap mint nap mutatok,mondom neki stb Egyebkent a kerdesem nem az volt, hogy autista e a gyerekem hanem, hogy normalis, hogy ennyi idosen nem tudja anya-apa stb.
2022. aug. 25. 18:54
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Röviden: nem normális. Szerintem. Hallása jó?
2022. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy baj van a hallasaval de megy hallas vizsgalatra
2022. aug. 25. 20:52
 14/17 anonim ***** válasza:
10-es,ezt a kommunikációhoz hozta fel példának,mikor azt kérdezte kommunikál-e és ne a beszédre gondoljunk. Biztos van olyan autista is aki mutogat,de gondolom fel kell mérni a kommunikáció szintjét már csak a kód miatt is. Nálunk semmi kommunikáció nem volt így f.84-et kapott,nálatok volt,gondolom nálatok akkor mást?
2022. aug. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14! F8450 Asperger szindróma. De amúgy nem az,mert ott nincs ilyen súlyos beszédkésés, mint a lányomnál. Inkább magasan funkcionáló autista.
2022. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
17 hónaposan az én fiam semmire nem reagált konkrétan. Se nem mutogatott, de nem értett egy szót sem. Mára négy éves és autista. Most kezd el szavakat mondani némely utasítást ért is az más kérdés kis időnek kell eltelnie mire teljesíti is. Szerintem megnyugtathatod magad nincs baj kar kreálni. Nem akarlak megbántani de ahol nincs baj kár keresni. Nem hinném hogy baj lenne. Minden gyermek mas és egyedi. Amiket leírtál úgy gondolom nincs baj. Akkor lenne baj ha azt vennéd észre amit én akkor. Semmit az égatta világon nem értett és nem is reagált rá. Mára természetesen sok mindenben fejlődött és kapok puszit is ha kérek.🙂 Ne aggódj kérlek.🙂 Nem baj az ha nem mindig reagál úgy ahogy kell. Pillanatok ezek csak az összes többire jól reagál.🙂
2022. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem mi hogy alakult veletek azota? Remelem jol vagytok
febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!