Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjetek mit szólt, mikor...

Férjetek mit szólt, mikor megtudtátok, hogy kisfiatok lesz?

Figyelt kérdés
Enyém nagyon fiút akart. Az is lett, imádja is nagyon. Még csak pici baba, de bármit megtesz vele kapcsolatban. Szerintem mésőbb is jó kapcsolatuk lesz. Bevallom, én is inkább fiúra vágytam, nagy volt az öröm, mikor láttuk az utrahangon a kukacát.:) Szerintem, ha lány lenne, akkor csalódott volna magában és űr maradt volna az életében. Leoltások nem kellenek, ha valaki lányt akart vagy lánya van, annak nem kell válaszolni.

2022. aug. 25. 20:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Örült, pont ugyanúgy, mint másodjára a lányunknak. Mindkettőt nagyon szereti, nem tesz köztük különbséget.
2022. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Oltás vagy sem... az a véleményem, hogy ha ez akkora űrt jelentett volna neki, akkor óriási szerencséd volt. Még a végén azt a hatalmas űrt úgy töltötte volna be a ferjed, hogy megpróbált volna fiút csinálni egy másik nőnek a nagy csalódottságában... :D
2022. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is azt mondta,hogy ha gyerekünk lesz akkor ő lányt szeretne.Egy kicsit csalódott volt amikor mégis fiú lett,de nagyon örült neki és ugyan úgy imádja mint most a lányunkat.Másodjára neki kedvezett a sors :D

Nekem lett egy fiú,amit mindig is szerettem volna,neki pedig egy lány gyermeke.Bár én is mint kiderült egy lány gyermekkel is jól el vagyok,imádom mind a két kis bohócomat.

2022. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Lányt szeretett volna, fiú lett, akkor csalódott volt, de voltak más bajaink is, nem csináltam ügyet belőle. Felesleges is lett volna, mert nagyon gondoskodó apja a gyermekünknek. Másodszor is fiunk lesz, akkor már örült neki, pedig nyilván most is lányt szeretett volna, nagyon várja a picit.
2022. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lánynak szurkolt, de a fiúnak is nagyon örül. Az, hogy mit csinál, miben vesz részt én azt gondolom nem ezen múlik. Szerintem a terhesség alatt nekem segít, mivel engem szeret. Puszilgatja a pocakom, simogatja, zenél a babának. :)
2022. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4%
Madarat lehett vele fogatni a hírtől, hogy fia lesz. Míg nem tudtuk a nemét tiszta ideg volt, rettegett hogy lány lesz. Azt mondta ha lány lesz a kórházban hagyjuk.
2022. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk fiúnak szurkolt.

Lány lett.

Csalódott volt, de nem amiatt, hogy nem szeretné stb.

Csak nagyon félt.

Most is fél a kamasz korától.

Szerinte a lànyomnak nehezebb az életben, nem tudja, hogy rendesen fel tudja-e készíteni rá.


2. Alkalommal fiú lett.

Nem szereti jobban vagy viselkedik másként, de nyugodtabb vele kapcsolatban, hiába ő a fiatalabb.

2022. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
Enyém többet foglalkozik a fiúnkkal mint a lányunkkal, mondja is hogy ha elválnánk a fiú maradna vele a lány velem.
2022. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

Jesszusom, én férjem mondott volna olyat akàr poénból is, hogy akàrmilyen nemű gyereket a kórhàzban hagyunk màr nem lenne a férjem. Itt milyen debil emberek írogatnak, komolyan?


Mit szólt? Amit a lànyhoz is szólt volna.

2022. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

A másik se normálisabb aki máris egy családban gyerekek mellett arról beszél,hogy majd HA elválnak kinél ki marad..

Egy házasságban nem hiszem,hogy arrol kellene beszélni,hogy váláskor mi lesz,hát honnan veszed,hogy elvaltok.ha meg el akarsz válni,minek házasodtál.. 😅

2022. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!