Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyák, kismamák! Ti fiút vagy...

Anyák, kismamák! Ti fiút vagy lányt szerettetek volna (mielőtt megtudtátok a nemét)? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és mindig is szerettem a kicsiket. Nagyon örülnék egy pici tesónak, de hát már nem lesz. Már most várom, hogy anya lehessek. :)

Az a "baj" velem, hogy iszonyatosan és csakis lányt szeretnék. Komolyan úgy érzem, ha fiam lenne, hogy összetörnék és nem is örülnék.

Volt már úgy valaki, hogy nagyon szeretett volna egy bizonyos neműt, de más lett? Ugyanúgy örültetek neki?

Anya azt mondja, hogy biztos, hogy a fiúnak is örülnék, de ismerem magam, nagyon határozott vagyok, és ha lányt szeretnék, akkor azt szeretnék.

Szerintetek? :/


2014. aug. 12. 23:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ja, és kérlek ne nézzetek most ilyen kegyetlennek, mert amúgy nincs bajom a fiú gyerekekkel úgy általánosságban. :) Csak én lányos anyuka vagyok (vagyis lennék) inkább.

És persze az egészség a legfontosabb, ezt is tudom, csak szeretném, hogy egy egészséges lányom lenne. :)

2014. aug. 12. 23:34
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem vagy érett az anyaságra, csak babázni akarsz. :)

Volt régebben egy ilyen kérdés, anyuka teljesen megroppant, hogy ne olyan nemű lesz a gyerek, amit akart.

Miért csak lányt szeretnél?

Én is ledöbbentem, amikor megtudtam, hogy fiú lesz, most már el sem tudnám képzelni, hogy lány legyen. :)

De állítólag azt kapja az ember, amire szüksége van. :)

2014. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges rágörcsölni szerintem. Én inkább lány felé húztam, titkon a férjem is, lányunk lett, de ha fiú lenne, is ugyanúgy imádnám, hiszen az enyém.
2014. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg voltam győződve arról, hogy fiúcska van a pocakomban. Fiút tudtam csak elképzelni magam mellé. Amolyan fiús anyuka típusnak éreztem magam. Kiderült, hogy kislány lesz... kicsit meglepődtem, de egy perc alatt átkattant az agyam rá, volt lánynevem is a tarsolyban a fiúnév mellett.. az ultrahangról hazafelé már meg is írtam mindenkinek (aki fontos) hogy lányunk lesz :) 6 éves, és el se tudom képzelni, milyen lenne, ha egy fiú lenne itt helyette. :) Nyilván ugyanúgy imádnám őt is... :)
2014. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én igazán szerencsésnek mondhatom magam, mert mindig is azt képzeltem, hogy egy fiam és egy lányom lesz. Ebben a sorrendben. Már van egy kisfiam és most a pocakban egy kislány van. :)

Amikor a kisfiammal voltam várandós, a férjem meg volt győződve róla,hogy lány lesz. Annyit mondta, hogy beleéltem magam, hogy kislányunk lesz. Aztán amikor kiderült, hogy fiú, még csalódott is voltam, pedig mindig is tudtam, reméltem, hogy az első babám fiú lesz. De aztán pikk-pakk átállt az agyam és boldogan vártam a kisfiamat.

Most, a második babánál, vágytam rá, hogy kislány legyen, de teljes mértékben elégedett lettem volna egy kisfiúval is. Volt fiú nevünk is és el is képzeltem, hogy milyen lesz az élet 3 pasival. :)

Szóval, amikor az ember odajut, hogy nagyon vágyik gyermekre, akkor már teljesen mindegy, hogy mi lesz, csak érkezzen már. A fiúnak is, lánynak is megvan a maga szépsége.

2014. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert lányt, de kapásból csak fiú neveket tudtam volna mondani.
2014. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

En nem akartam tudni a gyermekem nemét. Nem is mondattuk el az orvosokkal, a szuloszoban derult ki. Es nagyon orultunk neki.

Szeretem a meglepeteseket es mivel ezen a dolgon ugyse lehet valtoztatni, mert a fogantatas pillanataban eldol, nem is igazan erdekes elore megtudni.

A várandósság alatt persze eszembe jutott, hogy lanyt talan jobban szeretnék, de végig ugy ereztem ilyet ugyse kivanhatok, mert ha nem az lesz vagy nem is lesz annyira jo egy kislany nekem, ezert vegul is fiura szamitottam (inkabb fiura). Erre kislany lett :-).


Aztan egy kisfiut elveszitettunk (csak mar amikor meghalt tudtam meg, higy kisfiu), es azota meg jobban az véleményem, hogy nem szamit a neme, hogy folosleges ezen tul sokat gondolkodni, de foleg "akarni, elore kitalalni mi lenne nekunk a jobb", mert az szamit, hogy egyaltalan legyen, lehessen, ha valaki szeretne gyermeket.

Szoval ennekem ma mar teljesen mindegy, higy fiu vagy lany csak legyen es maradjon eletben.:-)

2014. aug. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Férjem mindkettőnél lányt akart, mindkettő fiú lett. Nagyon csalódott volt, nem is szereti őket. Azóta elváltunk, nem fizetett utànuk gyerektartàst, soha nem kaptak tőle semmit születésnapra névnapra karàcsonyra, és nem is érdekli őt, hogy mi van velük.

:(

2014. aug. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most várom az elsőt,ha minden jól megy akkor a következő uh-n már megtudjuk a nemét.Régebben amikor már foglalkoztatott a gyermek vállalás,csak azt tudtam elképzelni,hogy lányom legyen.Most viszont úgy érzem,hogy teljesen mindegy,csak egészséges legyen.
2014. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

2x szerettem volna fiút és meg is kaptam a két lányt :)

Imádom őket :)

2014. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!