Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek! Nagyon kétségbe...

Ikresek! Nagyon kétségbe estetek, amikor megtudtátok? Vagy egyből örültetek neki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagyon nem estünk kétségbe, de az biztos, hogy percekig csak ültünk némán az autóban, aztán meg kitört belőlünk a nevetés. Főleg, hogy 5 éves kisfiúnk mellé érkeztek januárban a Lányok. 4 hónaposak és hát mit is mondjak: el sem tudnám nélkülük képzelni az Életünket :)
2013. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Életem egyik legszebb perce volt, és a férjem is lehidalt a boldogságtól. Sosem értettem, miért kéne ezen kétségbe esni, és határozottan elutasítottam mindenféle "hát nem irigyellek" kezdetű negatív beszólást. (dehogynem irigyelnek... :))


Most egy babánk lesz, és nagyon fáj, mikor ilyen kérdéseket kapok: "de most csak egy lesz, ugye? hála égnek!" Mire azt mondom, hogy a kettő sem lett volna baj, akkor meg úgy csodálkoznak! Szerintem nagyon udvariatlan dolog ilyesmire negatívat mondani.

2013. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettős érzelem?

Mint mikor veszel egy új autót,és anyósod lezuhan a szakadékban vele:)

Bocsi,de nem tudtam kihagyni:)

Szóval viccet félre téve.Én pl nagyon örültem volna neki akkor,de most,hogy a fiam 9 hónapos,és vele se bírok néha.Hát...

Végül is lehet,hogy sok bajjal jár,de én nagyon örülnék neki.Igaza van a kettesnek.

2013. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát "bajjal" nem jár .. !
2013. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem , sőt a doki inkább kétségbe esett, mert én már 7 hetesen úgy feküdtem fel az UH-ra, hogy úgy nézzze, hogy ketten vannak, jót kuncogott, de ő csak egyet látott. 3 hét Uk kontroll volt és csak nézett k ia fejéből, hogy ketten vannak. Nagyon örültem neki, igazából akkor estem volna kátságbe, ha tényleg 10 hetesen is egy baba lett volna, mert én annyira atz éreztem, hogy ketten vannak. Ja és nálunk is volt már akkor egy 2 éves kislány
2013. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Oké.A "baj"szót félre értettétek.Arra gondoltam,hogy aggódással jár.Pl.az enyém most kezd járni,és folyton elesik,beveri a fejecskéjét,és kettővel meg picit nehezebb.

Természetesen egy baba is hatalmas áldás nem hogy kettő.Én is szerettem volna,de nekem nem adatott meg sajnos,és igen irigylem azokat akiknek ikrei vannak.

2013. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!