Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? Én rontok el...

Mi lehet a baj? Én rontok el valamit? Rossz anya lennék? Más is így harcol este a gyerekkel?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom, amióta nagyon mozgékony, az esti alvás egy igazi harc. Megadott időpontban vacsizunk, utána fürdünk és mivel még nagyon aktív, így van egy kis játék miután ha szerencsénk van kidől és bealszik, de nagyon harcol az alvás ellen. Ringatni nem lehet, nem marad már nyugton, mese olvasás nem köti le. Ha minden fényt megszüntetek, akkor sem hajlandó aludni. Nappal is minden rutinszerint megy, mindig meg van a reggeli, a 10 óra az ebéd az uzsi időpontja is, sétálni is szoktunk napi 2x ( délelőtt és délután is). Nappal mostanában 2x alszik már csak, reggel 7:30-8:00 körül ébred. Éjjel csak akkor kel fel, ha kínozzák a fogacskák, amiből már 14 db van. Ha nyugtalan és berakom a férjem és közém, akkor egyből alszik , viszont szét rugdal minket, hiába 2mx2m az ágy. Egyébként mellettem alszik a kiságy öböllé alakítva.
2022. aug. 25. 21:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
34%

26-os vagyok. Kérdező, igen, ugyanez, hogy egyszerűen még nem álmos. : D Szóval ha a mesét, ringatást, stb-t is választanám, akkor is ugyanakkor aludna el, mintha futkározna, csak akkor mind a ketten szenvednénk. : D

Azt amúgy nem írtad, hogy mikor alszik el, az zavar-e, vagy csak hogy nem az ,,elvárt" olvasok egy mesét és elalszik típusú a gyereked?

2022. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
20:00 és 20:30 körül alszik, igen végülis az zavart, hogy esetleg nem az "elvárt" szerint mennek a dolgok.😃
2022. aug. 28. 11:44
 33/34 anonim ***** válasza:
72%
Akkor javaslom, hogy próbáljunk örülni neki, hogy ennyire sportosak a gyerekeink. : )
2022. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
72%

Nagy könyvből nevelő minta anyák? Senki nem mondott neked semmi sértőt akkor te mit pofátlankodsz?

Valakinek jobb alvó a gyereke,valakinek nem.Közbe szól minden.Fogzás,fájó has,időjárás változás,növekedési ugrás..


Az altatás egy kényes dolog.Ledobhatod,hogy neked jobb legyen,de neki attól még ugyan olyan sz*r lesz.Mert te nem próbálod altatni,ő meg nem tud.

Ne legyél p*cs,nem azért szülted hogy ott csessz ki vele ahol tudsz.Ha nem tud elaludni annak oka van,de az nem megoldás hogy segíteni se próbálsz csak mosod kezeid és hagyod had szenvedjen egyedül.Rossz hozzá állás,te vagy az akinek minimum mellette lenni kellene a rossz pillanatokban IS.Főleg ilyen picivel.


Előbb vagy utóbb meg kell tanulniuk egyedül is elaludni,de nem mindegy mikor és milyen áron.Ha 50 kommentből csak egy volt a veled egyet értő az azt jelenti,hogy az az 1 a helyes? Nagyszerű,akkor kapod te is az ívet ahogy megérdemled.Pedig jókat írtak neked és mindenki segítő szándékkal ahogy olvastam..

2022. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!