Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit megvettetek a...

Mi az, amit megvettetek a baba születésekor és egyáltalán nem is használtátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 17:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Bébi koromvágó olló - szerintem használhatatlan, pumpás orrszívó, mikor kellett, kénytelenek voltunk porszívósat venni, mert a pumpással max egy pókot lehet elkapni a sarokban, kiskabát.
2010. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

ruhák: 56-os egy hétig volt jó, szerencsére ezeket örököltük

mint az előzők kis póló, naci nem praktikus csak body, rugi, ezekből is az alul patentosak.

újszülöttnek való körömvágó olló semmit sem ér.( anyu ezer éves manikűr ollójával tudom csak rendesen levágnia körmét)

gumilepedő

hordozókendő (magasságomhoz vettem és kicsi lett :-))

Avent cumisüveg készlet újszülötteknek .(1 db bőven elég lett volna)

kb. ennyi, de nekem úgy tűnik mindannyian majdnem ugyanazokat vettük meg feleslegesen :-)

2010. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szoptatós párna (egyáltalán nem használtam),

láb között nem kapcsos rugi (a legpraktikátlanabb dolog), ágynemű garnitúra (az elején felesleges, mert óriási a babához képest, de később mondjuk jó lesz),

egy halom plüss játék (szintén csak később lesz jó),

bébiétel melegítő (soha nem használtuk),

gumilepedő,

1-es és 2-es méretű pelus (mindekttőből vettem egy csomaggal, alapból kicsi volt mindkettő, de a 2-est még nagy nehezen elhasználtuk. Lányom 3550 g volt, 55 cm),

légzésfigyelő (a legdrágábbat, legmodernebbet vettem, egyszer sem használtam).


Amit nem vettem, de nagyon sűrgősen be kellett szereznem:

bimbóvédő, Bepanthen krém, hálózsák, puha babatakaró, mikrós sterilizáló, pihenőszék, babapokrócok (babakocsiba), szélcső, pelenkatároló szemetes, szájjal szívható orrszívó.

2010. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nekünk csak a cumi volt ilyen, nem kellett szerencsére a babámnak....

Az én babám többet volt már az első hónapba szabadidőbe mint rugdalózóba.én szerettem neki az ilyen rucikat is. (nekem még egy picit praktikusabb is volt, csak a gatyát lehúzni róla és átpelenkázni, de hát ez én vagyok) A szopi párnát , bár nem sikerült szoptatnom sajnos, de azért használtuk, a mai napig szereti a babám. Mikor kisebb volt össze hajtottam és rajta feküdt, most tornázik vele. Úgyhogy szerintem nekünk tényleg csak a cumi volt ilyen!

2010. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de én gyönyörűen le tudom vágni a kis körmét a babakörömvágóval. Nem olló, hanem rendes körömvágó, Canpol márkájú, hosszított vége van, hogy jól meg lehessen fogni, és a vágó részre meg kisebb, mint a felnőtté. Imádom, fél perc alatt végzek kézen-lábon.


Ő lenne az:

[link]


Mindenkinek ajánlom, nagyobb babáknak is!

2010. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

bébiétel melegítő

ültető a kádba (maci alakú)-helyett megtette a sima csúszásgátló szőnyeg (elejétől fogva a nagy kádban fürdik)

Mi szerettük a kispólókat és nadrágokat, sokkal jobban tudott mozogni, mint a rugikban.

2010. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kis ing, farmernadrág, szájpenész elleni ecsetelő (szerencsére nem kellett), baba körömvágó olló (nem lehet vele vágni, a "felnőttet" használom), baba biztonsági fülpiszkáló (szintén a "felnőttet" használom).
2010. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Bimbóvédő, cumisőveg-termosz, babakisolló, babasampon, ing, farmer.
2010. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Bébiétel melegítő, köntös, kis farmerzakó
2010. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ruhák(nem volt praktikus,vagy épp kinőtte mire ráadtam volna),kenguru(utált benne lenni),állványos kád(2 hónapig volt kényelmes,azóta kerülgetjük,csak a helyet foglalja),azt hiszem ennyi ami fölösre sikeredett.
2010. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!