Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit megvettetek a...

Mi az, amit megvettetek a baba születésekor és egyáltalán nem is használtátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 17:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ágynemű garnitúra paplan+kispárna, még nem használta, 8 hónapos lesz, hálózsákban alszik!

50-56-os bodyk, éppen csak jók voltak rá 1 hétig!

Hátul patentolós rugdalózók, na ezeket nagyon utáltam! Szerencsére én nem vettem, csak kaptunk!

2010. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A babánk 3 hónapos,a kisruhákból én se használtam a pólókat,és a nadrágokat. Amit feleslegesnek érzek jelenleg az a légzésfigyelő (állandóan beriasztott tévesen,ezért köztünk kötött ki a bébi) így pedig a kiságy is egyelőre felesleges .Remélem később még azért hasznát vesszük :-)
2010. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mellszívó készlet. Nem volt tejem. Cumi. Nem fogadta el.


Én viszont napi rendszerességgel öltöztettem. Megszokta.

Reggeli 6-kor majd visszaszunyált.

Ébredt 8-kor, torna, végigtörölgetés, felöltözés(póló-naci-zokni), 9-kor újra ettünk, majd mentünk kocsikázni. Most már simán megy az öltözés, nincs vita, nyújtja kezét-lábát, segít is.

"Kicsi" korában rugit csak alváshoz használtunk.


Nekem nagyon jó volt a szoptatós párna. Akkora hasam volt, hogy azzal tudtam jól alátámasztani mikor aludtam. Meg a derekamnak is jólesett napközben. Most meg a gyerek hempereg vele. :)

Cumisüveg melegítő. Mivel tápszeres lett így nálunk szinte állandó használatban van-volt-remélem lesz.

2010. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!