Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitséget kérek tőletek,...

Segitséget kérek tőletek, mert összezavarodtam. Melyik szentkirályit ihatja a baba?

Figyelt kérdés
Csak azt, amin babajel van, vagy a sima rózsaszin kupakos, babafej nélküli viz is jó? Teljesen ugyanaz a kettő, vagy a babafejesben mások az összetevők? Barátnőm hónapok óta a sima szentkirályit használja a babánál forralás nélkül, de én nem vagyok benne biztos, hogy ez babaviz is...???
2009. júl. 15. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is adom neki és más is az ismerőseim közül,a sia rozsaszín kupakos Szentkirályit.Felbontás után 24órával javasolják annak is a forralását,de szinte mindíg felhasználjuk,így erre nem kerül sor. Arra figyelj hogy alacsony legyen a nitrit és nitrát tartalom.
2009. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Semmi különbség a sima ásványvíz és a babavíz.Ez csak egy reklám,hogy lehúzzák az anyukákat.Laboros vagyok,a sima rózsaszín kupakos vizet adhatod neki,rá is van írva,hogy nitrit és nitrátmentes.Egyébként ha nem fogy el aznap,mindegy,hogy babavíz vagy sima,akkor forralni kell!.
2009. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!