Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg le van maradva a babam?

Tenyleg le van maradva a babam?

Figyelt kérdés
Vasarnap lesz 3 honapos a babam. A fejet meg nem emeli (probalkozik). A kezet is csak 1x lattam hogy osszekulcsolta, 2x nezegette. Valamint ha ele rakom a fekete-feher kartyat nehezen veszi eszre. Egyebkent minket eszrevesz, nagyokat mosolyog, hangokat ad ki, jokedvu eszik-alszik baba. Szerintetek tenyleg le van maradva? Vagy meg ez belefer?

2022. szept. 8. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Le. Innen nekünk hosszú hónapok gyógytornájával sikerült eredményt elérnünk.
2022. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A fej nem emelése gyanús. Védőnő mit mond?
2022. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem emeli a fejét, az probléma. De miért nem viszitek gyógytornászhoz?
2022. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fejét kellene már emelnie mindenképp.
2022. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit van hasra téve? Ha sokszor próbálkoztok és nem megy az valóban gond. De ha nem adsz neki és lehetőséget akkor nem tanulja meg. Hol szoktad hasra tenni? Kemény felületen?
2022. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Le van maradva. Védőnő mit mond? Már korábban is lehetett volna lépni valamerre.
2022. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fej emelés mindenképp kéne, de ez a statuszon nem derült ki? Van hason a földön eleget?
2022. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Elnezest, a lerdesben kicsit rosszul.fogalmaztam. Igazabol nagyon erolkodik meg-meg emeli par mp re a fejet de hogy 45 fokos szogben tartsa, attol meg eleg messze van. Olyan szinte mindne hasratevesnel van hogy egyik iranybol a masikba forditja a fejet de kozben szinte nem is emeli.

3 hos oltasra mentunk, a vedono kutyafuttaban kitoltotte a kerdoivet, mondta, hogy kovetkezo heten hazhoz jon es megbeszeljuk reszletesen.

Az orvossal neztek a babat, a karjat a mellkasa ala raktak, ugy tartotta a fejet. Mondtak, hogy igy tegyem le, illetve gongyolitett takarot tegyek a hona ala. Ezt kedd ota csinalom. Azota azert mar latok valamennyi fejlodest.

Eddig sajnos nem tudtam sokat hasra tenni, mert vagy aludt, vagy eves utan volt. Most kb 1 hete kezd eberebb lenni, ugyhogy mar osszesen sztem 30 percet is van hason egy nap. Amikor csak lehet hasra teszem.

Gyerekorvosnal szobajott a Deveny de konkretat nem mondott.

Utana neztem a lehetosegeknek, nem sok, de azert van itt ahol lakunk.

2022. szept. 8. 22:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy kemenyebb feluleten (habtapin, kanapen) van hason.
2022. szept. 8. 22:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A kanapé nem kemény, földön legyen
2022. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!