Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Támaszkodva egyedül ülő babát...

Támaszkodva egyedül ülő babát szabad etetőszékben ültetni?

Figyelt kérdés
Még nem húzza ki magát ülés közben, mindig lent van a keze. Szabad így ültetni? Könnyebb lenne az evészet. Vagy várjam meg szépen, míg rendesen ül? Most ölben eszik, 6 hónapos múlt.
2022. szept. 23. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Támaszkodva egyedül ülő?

Ezek alapján nem tud egyedül ülni, baj van a fogalmakkal.

Szerintem csak mert neked úgy kényelmes, nem kellene eröltetni. Nem tesz jót a gerincének..

2022. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a pozícióba magatol ül fel, vagy ültetitek? Amúgy én még biztos nem raknam bele, éves közben sem biztonságos, ha közben nem stabil, és dölöngél.
2022. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*evés
2022. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyedül tud támaszkodva ülni. Nem én ültetem fel, nem én támasztom ki. Lerakom a hátára és onnan átfordul stb, majd úgy játszik, hogy majdnem teljesen ül, csak közben támaszkodik fél kézzel.
2022. szept. 23. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Innen kb két hét és rendesen fog ülni. Várd ki, tényleg nagyon hamar elröppen. Én is türelmetlen voltam, mert nem túl kényelmes ölben etetni, de megéri.
2022. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Azt függ. Ha dönthető az etetőszék szerintem már bele lehet tenni. Teljesen 90 fokban meg nem.
2022. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Dönthető székbe már bele lehet rakni.
2022. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!