Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni egy vígaszt...

Mit lehet csinálni egy vígasztalhatatlan babával?

Figyelt kérdés
3 hónapos a lányom, épp növekedési ugrása van. Először akkor sírt csak, ha nem volt karban, de mostmár 3 órája folyamatosan keservesen üvölt, és semmire nem hagyja abba egy pillanatra sem. Már folyik rajta az izzadság a sírástól. Teljesen kétségbe vagyunk esve. Volt valaki hasonló helyzetben? Mit lehet ilyenkor csinálni?
2022. szept. 29. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha növekedési ugrás akkor cicin tartani, ha nem segít akkor az fogzás lesz. Dentinox.
2022. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Kólika is lehet, érdemes espumisant és baby biogaia-t adni neki. Plusz hordozni kell. Ez sajnos ilyen, csak az idő segít.
2022. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Tornáztatást meg lehet próbálni, hatha nem jön a puki. Ha az se, szélcső.
2022. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Én ilyenkor lefürdettem őt, majd bebugyoláltam egy takaróba.

Mintha pólya lenne.

2022. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi hajszárítóval melegítettük a hasát. (Ruhában,ellenőrizgetve a hasa hőmérsékletét).Vagy csak bekapcsoltuk mellette. Rengetegszer használtuk..de tényleg hatásos volt.
2022. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehér zaj? Mondjuk porszívó hangja? A fiam extrém sírós, hasfájós volt, bekapcsoltam a porszívót, mellé álltam és úgy ringattam a karomban, erre kb 1 percen belül elaludt 😅 illetve a flamborin csepp. Kapott 1 max 2 cseppet, hatalmas segítség volt.
2022. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindenkinek! Közben eszembe jutott, hogy lehet, hogy a tegnapi oltás is bekavarhat. Épp csak egy pici hőemelkedése volt, de lehet, hogy nagyon rosszul érezte magát. A pocakja nem szokott fájni, de látom rajta, amikor amiatt küzd, most biztos nem az volt a baj. Próbáltam a porszívót, hordozni már órák óta hordoztam, de úgy is torka szakadtából üvöltött. Sosem láttam még így sírni. :( Végül az segített, hogy megfürdettük. Amint víz érte a bőrét, azonnal csöndben maradt. 1 órával korábban, de gyorsan végig csináltuk vele az esti rutint, aztán a végére szépen aludt is, ahogy szokott. Remélem, hogy holnap már jó lesz, mert ez borzasztó volt. A hajszárítótól moro reflexezik amúgy, pedig próbáltam már melengetni vele, amikor fázott fürdés utáni öltöztetéskor.

A cicin tartás sem működött, pedig éhes volt, de be sem csukta a száját a mellemen, nem hogy igyon.

Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!

2022. szept. 30. 03:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 vok. Tényleg nálunk is a fürdetés jött be ilyenkor csak. Nem tudom miért.

Még is lepontoztak mint mindig 😂

2022. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 4 hónapos babánál ez a 4. este, hogy ez megy 2 órán át kb. Mindennel próbálkozunk félórás közökkel, cici, espumisan, pocak torna, dologél. Egyszercsak valamelyikre megnyugszik. Vagy lehet nem is ezektől... Tanácstalanok vagyunk, de egyszercsak abbamarad, mintha semmi nem történt volna.

Én egyre inkább arra gyanakszom, hogy fog probléma lehet.

Segíteni nem segítettem, de hátha jó a tudat, hogy nem vagy egyedül a problémával. :D

2022. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!