Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigasztalhatatlan sírás?

Vigasztalhatatlan sírás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A 2hetes babám végig alussza a napot szépen,3óránként keltem enni.Viszont minden nap reggel 9től 12-ig és este 6tól 9ig vigasztalhatatlanul sír,este van,hogy éjféltől 3ig szóval az a lényeg,hogy mindig az adott időpontban evés után a következő evésig úgy sír,hogy nem bírom megnyugtatni 5perceket megnyugszik majd újra sír.Hasfájos lenne vagy még éhes?Mindig ugyan abba az időpontban sír.Mivel tudok neki segíteni?(Tápszeres sajnos)
2022. febr. 6. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez sajnos ilyen. Biogaia csepp sokaknak segít, de az idő fogja megoldani. Hordozás, ringatás nagyon fontos. Fektesd a meztelen mellkasodra. Így hason is van ami segít a hasfájáson, érzi az illatodat, megnyugszik. Tudom, hogy iszonyú nehéz. Felváltva ringassátok, mert egyedül megbolondulsz. Kitartás! Hidd el vége lesz.
2022. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha hasfájós akkor húzgálja a lábát, éles hangon sír (látni, hallani, hogy diszkomfort érzete van), általában evés után jön a sírás, hiszen az emésztőrendszere éretlen és nem tudja még feldolgozni a kaját.

Azt könnyen kiderítheted, hogy éhes e hiszen adsz még neki tápszert, ha elfogadja, akkor éhes ha nem akkor lehet hasfájós.

Hasfájásra millió módszer létezi. Tudom, hogy ez nem nyugtat meg de az idő a legjobb megoldás.

Lehet tejfehérje érzékeny, azt hiszem van erre másfajta tápszer, ezt nem tudom mert nekem anyatejes volt a babám.

Gyógyszerek közül BioGaia probiotikum, mindenféle tejfehérje lebontó enzimek, ezeket tudják a patikában, angol vizet nagyon dícsérik de csak külföldön kapható, Espumizan, Infacol stb.

Torna, masszázs, meggymagpárna, evés közbeni büfiztetés.

Esetleg HA reflux, csendes reflux van a dologban attól is sírhat.

Viszont ott a negyedik trimeszter is, olvass utána ha még nem hallottál róla, nagyon pici még, hozzá kell szoknia a külvilághoz, itt még minden új neki.

2022. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak nagyon félek nehogy baja legyen mert nagyon erolkodve sir
2022. febr. 6. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Szerencsétlen én is sírnék.Mi a francnak keltegeted,te jo ég!Basszus jelez ha éhes!Ne könyvből neveld már!
2022. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
4-es, pl lehet hogy sárgaság miatt aluszekony baba, és az orvos javaslatára keltegeti. Nem kell rögtön ilyen stílusban lerohanni egy újdonsült, elsőszülő anyukát. Tanácsot jött kérni, nem lecseszest, legyen már benned egy kis empátia és tisztelet, attól függetlenül, hogy ez egy anonim oldal, még a tiszteletről nem kéne elfeledkezni, véleményt nyilvánítani kevésbé bántón is lehet.
2022. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2. Angol víz = Gripe Water kapható mindenhol IS.
2022. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!