Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírtátok ki, hogy ne...

Hogy bírtátok ki, hogy ne bolonduljatok meg nagyon sírós kólikás baba mellett?

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Próbálnak arra gondolni,h.fájdalma van, szenved. Nem bosszantási szándéknak fognám fel,hanem hogy segítséget kér.
2022. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
10%
Csak beraktam a másik szobába és zenét hallgattam. A baba monitor úgy is jelez ha baj van.
2022. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Semmit. Nem vagyok idegbeteg, ilyenek miatt nem "bolondulok" meg. Akinek nincs türelme hozzájuk ilyenkor, annak nem való az anyaság.
2022. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
kipróbáltunk sokféle cseppet ami talán segíthet… nálunk a colief vált be vmennyire… egyébként túl kell élni, általában 3 hónapos korban kinövik a babák.
2022. okt. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Kivittem a levegőre sokszor, ha már én sem bírtam. Az a legtöbb esetben csodaszer volt.

Vagy kösd magadra, próbáld hintáztatni.

Tényleg arra gondolj, hogy a fájdalmában csak rád számíthat és csak időszakos.

2022. okt. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Espumisan( csak 3 csepp, az előírt adagtól jobban fájt a hasa), baby biogaia csepp és hordozás. Nálunk a metál zenére ringatás vált be.
2022. okt. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
7# én sem adtam az előírt adagot espumisanból és valóban jobb volt. Egyébként én is ringattam és közben dalocskákat mondtam neki. Volt, hogy akkor találtam ki, költöttem át egyet-egyet. Valahogy megnyugtatta a hangom vagy a ritmus.
2022. okt. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mendenféle cseppet próbáltunk, és ami enyhülés hozott neki az a DM-ben kapható szőlőmag párna volt. Illetve nekünk megváltás volt a hintaágy. Esténként sok-sok órát hintáztam vele, mikor fájt a hasa.
2022. okt. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A séta vált be. Állandóan mentünk a lányommal. Aztán szerencsére elmúlt.
2022. okt. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lebegett a szemem előtt, hogy ez nem tart örökké, a legtöbb esetben 3-4 hónaposan elmúlik.
2022. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!