Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha beteg a babátok tartjátok...

Ha beteg a babátok tartjátok a napirendet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ébresztitek-e, ha nagyon hosszúra nyúlnak a nappali alvások, mentek-e sétálni vele, stb.
2022. okt. 1. 19:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele. Ha beteg vagyok, örülök ha pihenhetek. Ő miért lenne más?

Mellesleg rosszul alszik szegényem (dugul az orra), nem csodálom, hogy nem piheni ki magát. Én is fáradt vagyok, önző módon, ha tudok, én is alszok mellette napközben.

Az ösztöneim valahogy diktálják mikor keltsem enni, a többi meg alakul, ahogy alakul... nem érdekel.

Csak sz*r, amikor az ember nem alszik, túlaggódik mindent (első gyerek, első betegség), bizonytalan és még állandóan azt is kapja, hogy sz*r anya, mert este 6-kor miért alszik a gyerek, miért visszük ki ilyen hidegben, ha beteg, vagy éppen miért nem most visszük ki, miért szívom ennyit az orrát, miért így szívom, bezzeg amikor a férjem gyerek volt, még nem volt ilyen, mégis felnőtt, egyáltalán mit tettünk, hogy beteg lett!?!? Pfúú. Mindig van valami baja...

2022. okt. 1. 22:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Együtt éltek? Mert ha nem, hát akkor én lehet nem engedném be. Nehogy szegény mama "elkapja már a betegséget"
2022. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egészségesen sincs napirend. Tartanám,de a kishölgy nem vevő rá.
2022. okt. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!