Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk a kisbabának?

Mit vigyünk a kisbabának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megszületett a kisherceg a baráti társaságunkban :)

Nemsokára megyünk babalátogatóba, és ehhez szeretnénk összeállítani egy ajándékcsomagot.

Az anyuka kérése volt egy ehhez hasonló babakosár, de azt ránk bízza, hogy mit teszünk bele.

A kosár így fog kinézni:

[link]


2 dolog már biztos kerül bele, egy ilyen plüss bundazsák:

[link]


És egy 9 részes babaápoló szett:

[link]


Az apukától megtudtuk, hogy milyen pelust használnak, abból még teszünk bele pár darabot, de még így is üres a kosár :)

Ötletek, hogy mit tegyünk még bele?


2022. okt. 8. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tennék bele néhány textilpelust, egy dm utalványt, és anyának/apának is valamit.
2022. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy aranyos plüss csörgő, rágóka későbbre, textilpelus (vannak szép mintásak is), a pelenka minden mennyiségben jó ötlet, minőségi törlőkendő szintén hasznos. A babaápolási termékek, mint a fürdető, popsikrém, stb mindenkinél egyéni, hogy mi válik be, így azt nem vennék önkényesen. Helyette ajándékutalvány az egyik drogériába kiváló ajándék.
2022. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Babaplédnek örülnétek?
2022. okt. 8. 18:30
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi kaptunk 5 babaplédet. Szerintem nem annyira jó ötlet, nagyon kézenfekvő, sokan vesznek.

Mondjuk én a babaápolási készletet sem venném meg. A baba születésére már vesznek ilyesmit a szülők. Szóval ha nem kérték kifejezetten, ne vegyél.

Jó lehet még valami rágóka, nyálfogó kendő.

2022. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már megvettük az eü szettet, és marad örülni fognak neki :)
2022. okt. 8. 18:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, egy puha pléd is hasznos, ha nincs belőle már ezer darab otthon. Viszont, vannak olyan különleges darabok, amivel havonta, ahogy a baba nő, le tudja anyuka fotózni a kicsit, ráadásul névre szól. Számok vannak rajta, amin bejelölik éppen hány hós.

Nem tudom pontosan mi a neve, ha így rákeresel, megtalálod: névre szóló, hónapos pléd babáknak.

Ez kreatív és szórakoztató egyben, kellemes emlék lesz visszanézni majd.

Még eszembe jutott kéz vagy láblenyomat készítő készlet, szintén mókás és szép emlék marad.

2022. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Őszinte leszek, én nem örülnék sem babaápolási szettnek, sem babaruhának. Főleg azért, mert ezeket már a terhesség alatt beszereztük, nem vártam volna heteket, hónapokat, hogy vajon valamelyik látogató meglep-e velük.

Legjobb szerintem az lenne, ha a babának vennétek valami szebb, minőségibb plüsst és olyasmi játékot, amit már pár hónaposan is észrevesz. Mellé esetleg a pelenkák, textilpelusok (abból sosem elég). Tennék bele kifejezetten a szülőknek ajándékot, és egy ajándékutalványt a Brendonba, vagy a Mamas and Papasba. Nem pakolnám tele felesleges kacatokkal.

2022. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy a babának akartok-e ajándékot, vagy a szülőknek.
2022. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Látásfejlesztő Babageometria könyvnek én örültem volna
2022. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Annak én is 9-es! :)
2022. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!