Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan hozta haza az...

Ki hogyan hozta haza az ikerbabáit a korházból?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 12:17
 1/6 anonim válasza:
74%
Beraktuk őket a TAXI-ba, és fogtuk őket.
2022. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Apa 3gy hordozó, anya másik hordozó, meg gurulós bőrönd.

Be a kocsiba és úgy.

2022. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, ugyanúgy ahogy egyet. 2 ülés befér az autóba. Ha busszal vagy gyalog viszed akkor meg az iker babakocsival ugyanúgy ahogy egy simaval mennél.
2022. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezz most én sem értem. A férjem jött értünk kocsival (előtte este mondták h ha reggeli mérésen meglesz a 2 kiló a pici lánynál akkor telefonálhatok h jöhetnek értünk.

(égész éjjel tömtem szegényt mint a kacsát)

Éppen hogy, de meglett. Teliben 2 kiló.

Jött a férjem a 2 hordozóval, beadta (covid volt, nem jöhetett be a koraszülött osztályra) Még készültek a papírjaink, addig öltöztettem és beültettem az ikreket. Hozták a papírokat, és a nővérke segített kivinni a kicsiket a bejárathoz (császár után ugye nem lehetne a 2 babát hordozóstul vinni)

A férjem kb 20 percig csodálta őket,(2 gétig vent voltunk, így ő élőben nem is láthatta a kicsiket) majd elindultunk haza az autóval

2022. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős egyszerre csak 1-et vitt, a másikat még benntartották. Utána otthon fejt a szoptatás mellett, hogy legyen elég tej két babára is.


Arra figyelj, hogy ha sovány korababák, fázósabbak, mint egy érett újszülött. Hazavitelkor is gondolj rá, és otthon a pelenkázó mellett és fürdetésnél jól jön egy ventilátoros hősugárzó.

2022. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hordozó a hátsó ülésen, bőrönd a csomagtartóban és irány.
2022. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!