Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A könnycsatorna átfecskendezés...

A könnycsatorna átfecskendezést hányszor kellett megismételni a babádnál? Vagy sikerült elsőre?

Figyelt kérdés

Nagyon borzalmas az átfecskendezés? Mennyi ideig tart? Milyen volt utána a babád szeme? Mennyi idő után értétek el a teljes gyógyulást?

Köszi!


2010. szept. 27. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőre sikerült, 3 hónapos volt akkor a kisfiam. Nem mehettünk be vele, így csak kintről hallottuk, hogy sírt, de szerencsére csak pár perc volt. Mikor kihozták, egyből megnyugodott. 2-3 nap múlva már tiszta volt a szeme, egyáltalán nem csipásodott és azóta sincs gond vele. Most 7 és fél hónapos.
2010. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én igaz nem mosattam át,mert 4.szemcseppre elmúlt neki,és nagyon ritkán jelentkezik(2-3havonta)

Sajnáltam nagyon

2010. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem borzalmas. Pár másodpercig tart. Nekem kellett lefogni (apuka nem merte). Lenyugtattam a telefonommal, így csak 1-2 pecig sírt utána. A fiamnak 6 hónaposan mosták át (elvittem egy másik helyre, mert az elsőn még vértak volna, de nagyon csúnya volt Neki). Egy nagy "gubacs" jött ki Neki. Rögtön javult utána. Soha többet nem váladékozott Neki.
2010. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2X kellett átmosni mikor 2 hónapos volt. Pár perc az egész és mikor végeztek rögtön megnyugodott. Már 1 éves és azóta nincs vele semmi gond. Muszáj volt elvinni mert a születése óta gond volt a váladékozás és 2 hónapig mindenféle szemcseppet próbáltunk de nem használt, minimális javulás volt kevés ideig. Nem bánom, hogy elvittem mert csak szenvedett vele szegény 2 hónapig.
2010. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!