Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik kis korkulonbseggel...

Akik kis korkulonbseggel vallaltak gyereket mennyi ido volt szülés után mire a nagyobbik megnyugodott,?

Figyelt kérdés
13 hónap van köztük, 2 hónapja szültem, és a kislányomnak duhkitoresei vannak és gyakran földre fekszik sírva amíg fel nem veszem...a legtöbb Idő 3 p amit várnia kell rám ha épp tisztava teszem a testvérét v etetem v vmi . Néha úti magát v engem v ütne a testveret, kutyát, kicsit kétségbe ejtő. Mindig türelmes és kedves vagyok vele..de érdekelne h ez kb meddig tarthat ?

2022. okt. 10. 21:45
1 2
 1/15 Derjaderja ***** válasza:
100%

Kb 1 év nálunk, de nem ilyen tünetek voltak,.inkább nyűgösség, játékféltés, szomorúság.

23 hónap van köztük.

2022. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Két év van köztük. Közel egy év kellett, de még most sem tökéletes a helyzet. Persze azért sokat javult. A dackorszak sajnos még nehezíti a dolgon.
2022. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tizenegy és fél hónap volt a két gyerek közt. Ez annyira kevés, hogy az idősebbik talán fel sem fogta, hogy most féltékenynek kellene lennie. Nagyon jól megvoltak, szinte mint az ikrek.
2022. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azta, nem ítélkezés de 2 és 4 hónapos baba mellett jött a testvér? Nekem ez sokk lenne a javából
2022. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Három évet vártunk az első gyerekre. Úgy voltunk vele, hogy a második is biztos ilyen nehezen jön össze. Amúgy meg így mondjuk egy -két év volt nehezebb, de aztán sokkal könnyebb volt, együtt eljátszottak, nem unatkoztak, egyszerre vittük őket oviba négy illetve öt éves korban, kb. egyszerre suliba... együtt mehettek ki... szóval nem bántam meg. Ha újra kellene kezdeni, ugyanígy csinálnám. Ja és a véletlenek: ugyanazon a napon született az idén unokám a fiamnál és a lányomnál is (mind a két helyen kislány :-) )
2022. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat akkor még egy ideig ez lesz. 4es nem teljesen értem h h érted hogy 2 és 4 hónapos baba mellett jött testver..ezt h érted? Egy 2 hónapos van és egy 15 hos...


Sajnálom szegényt h

Rossz neki pedig próbálok rá figyelni a nap minden percében

Kb vele foglalkozok de ez is kevés:(

2022. okt. 10. 22:53
 7/15 anonim ***** válasza:

A pozitív tesztre gondoltam.


Kitartás, az enyém testvér nélkül is így viselkedett de elmúlt

2022. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2-3 hónap után szerintem de ő komoly jeleket akkor még nem mutatott, a figyelmünket próbálta felhívni mikor a kicsi is ébren volt, ölben akart sokat ülni (sokkal többet)

Mikor a kicsi mászni kezdett 9 hónaposan viszont már nehezebben kezelte, agresszívabb lett sokkal. Fokozatosan javult, pár hónapnál tovább ez sem tartott.


21 hónap van közöttük.

2022. okt. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nalam 6 ev van koztuk. 2,5 es 8 ,5 eves. Ölik egymást,de szó szerint. Onnantól hogy a kicsi felallt es jon megy es hozzaer a nagy cuccaihoz,. Nagy lany, kicsi fiu. Halalosan feltekenyek, en mar nem tudok mit csinalni vele. A kislanyom mar minden heten mondja miert kellett megszuletnie,utalja, pedig eveken at vergodott kistestver utan. Ez van,majd kinovik. :(
2022. okt. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ez életkori sajátosság, nem testvérfétékenység, mindkét gyerekem ilyen volt ennyi idősen, pedig majdnem 4 év van köztük. Ez még ilyen lesz, majd fokozatosan javulni fog.
2022. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!