Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után lehet kivinni...

Mennyi idő után lehet kivinni a levegőre az újszülött babát?

Figyelt kérdés
1 hete született tesóméknak babája, de már az anyja tologatja így szeptemberben, normális ez?
2010. szept. 27. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen miért ne? most még nincsenek fagyok egész türhető idő van és nincs nátha meg influenza szezon.
2010. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha jó az idő, nem viszi forgalmas helyre, jól felöltözteti és csak kis időt van kint, szerintem nem lesz baja a babának.
2010. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz semmi baja a babának!

én januárban szültem (20 hós már a babám) és aligmúlt egy hetes már kivittem.igaz csak 10 percre és pelenkával letakartam a z arcát hogy ne csapja meg a levegő.és onnantól minden nap kivittem egyre több időre és mindig emelgettem róla a pelenkát még az is lekerült.


24N

2010. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mendy1025 ***** válasza:
Én is januárban szültem,2 hetesen volt először kint kb 20 percet,semmi baja nem lett.
2010. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én decemberben szültem, és 1 hetesen mi is sétáltunk.

Ez teljesen normális, miért kellene bezárni a babát?? Nem lesz semmi baj, a friss levegő csak jót tesz.

2010. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik gyerekemet kivittem már 5-6 naposan az udvarra. 3 aug.-szeptemberi, a fiam meg februári. Mivel mindegyik születése után gyönyörű idő volt, nem tartottam búra alatt egyiket se. 2 hetes koruk óta kint is aludtak mindennap a babakocsiban. Normálisan felöltöztetve nem lesz semmi baja a babának és ugye az anyukának is jót tesz a mozgás. A kicsi meg edződik, így nem lesz beteges, mintha bent punnyadna a túlfűtött lakásban. Az én gyerekeim még hóesésben és esőben is kint aludtak, de még -8-10 fokban is. 2 éves korukig csak a kötelező vizsgálatokon látta őket orvos.
2010. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A friss levegő csak előnyére válik a legfiatalabb babának is! (Persze feltételezve, hogy minden rendben van vele, egészséges.)Nyilván nem tömegbe kell vinni, de a tiszta levegő jót tesz neki.
2010. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!