Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik már nélkülem?

Miért nem alszik már nélkülem?

Figyelt kérdés
5 hónapos a fiam és eddig úgy zajlott az altatás, hogy kendőbe magamra kötöttem, majd miután elaludt leraktam a kiságyba és aludt tovább. Mostanában kb. 1 hete viszont nem tudom őt lerakni. Belém kapaszkodik álmában, ha lerakom rögtön felkel kapálózik és keres engem, ha vissza teszem a mellkasomra akkor vissza alszik, de letenni nem tudom őt. Mitől változott ez meg? Az a baj, hogy nekem dolgoznom kéne, de így már nagyon megvagyok csúszva a megrendelésekkel, mert az alvás idejét kizárólag rajtam tölti, amikor ébren van, akkor pedig max fél órát van el nélkülem a szőnyegen.
2022. okt. 28. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam azokban az időkben csinálja ezt, mikor nagyon fogzik vagy egy mozgásfejlődés lépcső megugrásának küszöbén van.
2022. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

A negyedik hó körül általában borul az alvás, már amennyi addig volt.

Teljesen normális a babád igénye, rettentően kicsi még, hogy nélküled aludjon, ha egyszer szüksége van rád

2022. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Most ő az első, nem a megrendeleseid. Az ő igényeit elegitsd ki. Te sem a férjed nélkül alszol gondolom. Ő is azzal akar akit szeret, akivel biztonságos.
2022. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Hat ez ilyen. En a hatamra tettem, es gimnasztikai labdan ulve rugoztam vele.
2022. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!