Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik el nélkülem...

Miért nem alszik el nélkülem az 1 éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Azért furcsa számomra, mert mindenki meséli, hogy elmentek apával pár napra, mert a mama is el tudna altatni a picit. Na, nálunk nem megy. Pedig a kisfiam nem anyás. Imádja a mamát, nem is akar hozzám jönni olyankor, csak ő játszhat vele. Viszont amikor eljön az alvás, nála nem alszik el, egyből kel fel. Utána megyek én és sikerül, pedig soha nem sír utánam

2018. dec. 30. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet az a gond, hogy ott vagy.

Úgy kéne megpróbálni, hogy nem vagy ott, de elérhető közelségben, ha végképp nem megy.

Vannak jobb, rosszabb időszakok, másfél évesem pár hete az apjával sem alszik el ha itthon vagyok.Régebben ez nem volt gond.

Ha szükséges vagy szeretnétek, meg kell próbálni.

2018. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltuk. Le kellett szaladnom a boltba, addig apa volt vele, de nem aludt el. Próbálkozott, de húzta fel magát. Aztán hazaértem és nekem sikerült. Pedig tényleg egyáltalán nem szokott utánam sírni. Teljesen jól elvan az apjával. Sőt! Nagyon is apás. Viszont ezt az alvás dolgot nem értem.
2018. dec. 30. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg kell talalni a sajat modszeret, amivel elaltatja a babat. Mi 12 hos koratol altatjuk neha mindket nagyszulovel,nincs vele gond.
2018. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó nektek! :D Nálunk tényleg senkinek nem sikerül. Vannak napok, amikor azt is észreveszi amikor kimegyek a szobából. Ha mellette vagyok 2 órát is alszik. Próbáltam odatenni neki valamit, hogy érezze mintha ott lennék, de 10 perc és felkel. Utána teljesen elvan nélkülem.
2018. dec. 30. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
15 hósom ugyanez. Eddig legalább az apjával elaludt, mostanában az se. Inkább megvár, de nem hajlandó aludni. Biztos lenne az a fáradtság, hogy kidőljön, de még ódáig nem jutottunk. Én jelenleg még tuti nem szeretném éjszakára másra hagyni, pedig mindketten túl vagyunk már a szeparáción.
2018. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad rahagyni, hogy kihisztizze amit akar, igen is tudjon nélküled is elaludni! Szóval mikor nekiáll az “alvás sztrájknak”, nem kell rohanni, hogy akkor anya elaltat. Nehogy már a tulajdon apja ne bírja lefektetni a gyereket! És ha te valamiert nem tudsz ott lenni, akkor mi lesz..? Nem fog aludni? Dehogynem. Nem fogja bírni örökké ébren, el fog aludni a jelenleted nélkül is és majd hozzászokik szépen.
2018. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fáradt és következetesek vagytok mással is elalszik....első alkalommal persze nehezebb, jatéknak veszi, talán eltér a napirendjétől es nem delben fog elqlhdni hanem 3kor a játéktól és műsortol végkimerulten, de elfog aludni hidd el :) nem értem minek mész be, ne menj be, ne is légy ott mikor altatják... mindkét gyerekem el tudták altatni, az osszes mama és papa, 2 hetesen, fél évesen 3 évesen is, pedig igen rossz alvok, és nalam pl.cicin is aludtak csak jo ideig...de az anyos meg siman elringatta oket...anyam babakocsiba altatta...szoval csak kitartoan!
2018. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!