Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az ideális alvás?

Mennyi az ideális alvás?

Figyelt kérdés
4 hónaposak vagyunk.Napközben ált. 3x alszik a kisfiam-de!kizárólag a kezemben.Éjjel alszik az ágyában-bár onnan is gyakran kikéreckedik.Ok,hogy testmeleg,meg szívdobogás...csak majdnem 9 kiló és a házimunka...
2010. szept. 28. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

4 hónaposan szintén 3-4 rövidebb (20-30 perces) alvása volt napközben a kisfiamnak. Aztán rájöttem, hogy zavarja a fény, meg én is, ahogy tettem-vettem. Úgyhogy elkezdtem bevinni a szobájába, redőny le, ajtó be. És gond nélkül azonnal aludt 2 órát. Meg kellene próbálnod Neked is.

És még valami: én soha nem vettem ki éjjel azért az ágyából, mert kikéreckedett, és a kezemben akart aludni. Ha valami gond volt, rosszat álmodott, vagy bármi, akkor esetleg felvettem, megsimogattam, megpuszilgattam, és visszaraktam. Ha a saját ágyában alszik, akkor aludjon ott, ha Veled, akkor mindig aludjon Veled. De légy következetes! Ha nem akarod Magad mellé venni, nem akarsz később is órákon keresztül mászkálni vele, mert csak Rajtad hajlandó aludni, akkor még most szoktasd a saját ágyában való alvásra, mert később nehezebb lesz, ha már teljesen hozzászokott.

2010. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!