Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A második babakupon-füzet a...

A második babakupon-füzet a Dm-nél (6-12 hónapos kor között küldik), az hasonló, mint az elős kezdő kuponfüzet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert mi csakolyan szórólapot kaptunk, ahol feltüntetik, milyen termékek akciósak a dm-ben a babáknak, mamáknak és van hozzá 3 kupon pl. kedvezményes wellness hétvége, pelenkavásárlás ill. 5000 ft feletti vásárláshoz kedvezményes kupon. Ez a 2. kuponfüzet? Vagy az szintén olyan tartalmas, mint az első?
2010. szept. 28. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,hasonló,csak még gyengébb.Tele van tápszer kuponnal.
2010. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és amit most kaptál az nem az,kapsz egy másikat,ami már "füzetben" van.
2010. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, ti mikor kaptátok meg a másodikat? a kisifam már 11 hónapos...
2010. szept. 28. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:
már régen megkaptuk,mi is 11 hósak vagyunk.
2010. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2. füzet küllemre olyan,mint az első.csak tényleg kevesebb hasznos dolog van benne-legalábbis számunkra-sok tápszer van-babám anyatejes.De küldtek hozzá egy 15%-os végösszegi kedv.kupont,ennek örülök!Már 6 hósan megkapta,de barátnőm csak 9 hósan kapta.
2010. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én másodjára is az első füzetet kaptam meg (0-6 hós).
2010. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a babám 8 hós korában kaptam meg a füzetet, még 3 hétig volt érvényes, a 15%-os kedvezményes kupon meg már le is járt, mire megérkezett. Írtam is miatta reklamáló levelet, egyelőre semmi válasz...

De az, amit te kaptál, az nem a 2. kuponfüzet, ilyet én is kaptam. És a 2. füzet tényleg gyengébb, sokkal kevesebb kupon van benne.

2010. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!