Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik a a 13 hós baba?

Mennyit alszik a a 13 hós baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 13 hós babátok mennyit alszik napközben?

Eddig DE aludt 45percet, DU minimum 2ora 40percet,néha 3ora felett. Most max másfél óra után felkel, egyik napról a másikra. Nem kipihent, hisztis, fáradt, de visszaaludni már nem tud.

Egy heti szenvedés után sikerült 2ora alvást kicsikarni, de nyugtalanul alszik.

Először arra gondoltam, 1alvasra szeretne váltani, (tesónak ugyanez volt a napirend, és kb ennyi idősen váltott magától) de még nem bírja ki délelőtt alvás nélkül, eddig 4ora után aludt egyet, de 20-25perccel tovább nem lehet húzni, összeesik.

Ha két alvás közötti időt húzom, még rosszabb.

Éjszaka minden rendben. Néha - néha mocorog, de ha felkel is visszalszik magától percek alatt.

Értem, hogy csökken idővel az alvasidő, de nem másfél órával egyik napról a másikra szerintem.



2022. nov. 8. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
és hogy alakul így kb a napotok?
2022. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

7-kor kel. Aludna még, de kelteni kell, a nagytesó miatt indulni kell. Nem szeretem, de ez van.

Kb órát bír ki (picit többet) alszik 45percet. Onnantól számolva, hogy felébredt, 2es fel óra múlva viszem aludni újból. Ha minden jól megy, 10,nagyon maximum 15perc és alszik. Itt kéne ugye a 2:30,2:40 alváshossz. Ha itt kicsúszunk, akkor már hiszti, és ébredezik hamar. Minél többet csúszik, annál hamarabb.

Ha minden jól ment, negyed 6fele ébred, 8kor fürdés 3/4 9 lámpaoltás. Alvások előtt eszik, 25-30perccel.

2022. nov. 14. 16:21
 13/13 A kérdező kommentje:
Reggel kb 4 órát bír, az kimaradt.
2022. nov. 14. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!