Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Atopias dermatitiszre Momegen...

Atopias dermatitiszre Momegen szteroidos kenőcs? Lent folytatom.

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos. Az arca piros száraz, viszket neki. Az orvos a momegen-t írta föl, illetve egy gyógyszertári kenőcsöt, és azt mondta a momegent csak akkor használjam, ha nagyon piros lenne neki. A gyógyszertárban nem akarták ki adni a kenőcsöt, merthogy 2 év alatt ezt nem lehet használni, mire folhivtam az orvost és azt mondta nyugodtan adják ki, mert lehet használni. Mit gondoltok? Mit vegyek neki inkább, ami másnak bevált ez ellen? Köszönöm szépen!
2022. nov. 17. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk elég volt a kevert kenőcs,nem is írtak mást.3 éves korra nőtte ki a lányom.
2022. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Belobbant ekcémára kell a szteroid. Ezt a szert nem tudom, erősebb vagy gyengébb mint egy elocom-os gyógyszertári kevert kenőcs (gyerekorvos fel tidja írni).

Arcra nagyon vékonyan, csak nagyon indokolt esetben, mert vékonyítja a bőrt, ami ha nagyon vékony látszanak az erek alatta.

2022. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet

De mértékkel, végszükségben


Szteroid!


6 hónapos kora óta kenem vele

Bár most h írok a lányomat sztem tavaly télen utoljára..

2022. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!