Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki adott szopizos kisbabanak...

Aki adott szopizos kisbabanak cumisuvegbol lefejt tejet, lett belole gond?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivamcsi milyen aranyban okoz/nem okoz cumizavart. 2 hetes a babam es sajnos muszaj orvoshoz mennem kb fel napot nem leszek itthon. Van lefejt tejem, apa tudna neki adni cumisuvegbol itthon, de felek h utana nem akar majd szopizni. Mik a tapasztalatok?
2022. nov. 22. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp próbáld ki előbb hogy elfogadja e a lefejt tejet, mert egyak nem biztos! Én fiam nem fogadta el. Sima nyugtató cumival cumizott,,nem lett cumizavaros.
2022. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is ez volt a helyzet, svéd itatópoharat használtunk.
2022. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is doki miatt hagytam itthon anyukámnak, előtte megpróbáltuk és elfogadta. Szépen evett belőle, azóta csak egyszer használtuk (illetve alkalmat tekintve többször, csak időszakban egyszer) mellgyulladáskor amikor sajnáltam kiönteni azt a 3 cseppet is amit le tudtam nagy nehezen fejni 30 perc alatt :’D Akkor kevesebb is volt a tejem, ezért azt is megkapta. Semmi gondot nem okozott.
2022. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Erről a cumizavarról is csak itt olvastam eddig, de senkit nem ismerek, akinek gondot okozott volna 1-2 cumis alkalom.
2022. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
#4. Jó neked...
2022. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk cumizavaros lett az első, nem is tudtam két hétnél tovább szoptatni.

Felesleges lenne cumisüveget adni azért, hogy az apja is tudja etetni, majd eteti, ha nagyobb lesz. Igazából fejni is felesleges, a baba beállítja magának amennyi kell.

Második baba svéd itatópohárból kapott néhányszor, de szerintem egyáltalán nem olyan jó, annyi, hogy a szoptatásba nem kavar be. Most már sima kis poharat használnék, amilyenből a kórházban is isznak.

2022. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Gond nem lett, nem is kapott sokszor, csak ha apa kelt hozzá vagy elmentem. Aztán 3 hónapos korától nem fogadta el a cumisüveget, hiába volt benne lefejt tej. 🤷 1 éves koráig szoptattam. Tápszert egyszer próbáltam, be se vette a szájába.
2022. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk nem okozott gondot. Kevés volt a tejem, ezért szükséges volt a tápszeres pótlás. Szoptattam is, amíg tudtam, a tápszert pedig cumisüvegből kapta.
2022. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon aggódsz, akkor próbáld meg pohárból. Nekem műtét miatt ki kellett hagynom kétszer egy nap szoptatást, addig cumisüvegből kapott enni, nem lett cumizavaros.
2022. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Nagyobbik gyerekem egy alkalom után is csúnyán szopizott, borzasztó fájdalmat okozva. Pótolni viszont kellett, így tanácsadó javaslatára Medela Calmából kapott. Na még az is bezavarta, csillagokat láttam.
2022. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!