Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell ébreszteni a babát...

Kell ébreszteni a babát etetni vagy nem?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam hogy alvó babát ne ébresszünk fel, úgyis szól ha éhes vagy valami baja van.

Ugyanakkor sok helyen olvasom azt is hogy márpedig ennie kell x óránként és éjjel is hiába aludna keltsük etetni mert csak így gyarapszik megfelelően.


Melyik a jó?

Az én babám születése óta átalussza az éjszakát az elején keltettúk éjjel mert sárga volt, és ezt javasolták, aztán a védőnő azt mondta nem kell.

Most a nappali altatásoknál sokszor van hogy mire elaltatom már ennie kéne. (3 óránként etetem, nem iszsz-azt nem értem)

Keltsem fel ilyenkor vagy mennyit hagyhatom aludni?

3 hónapos


2022. nov. 27. 10:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha igény szerint mellre teszed, akkor nem fog kelleni jó eséllyel tápszer, főleg nem ilyen 15 milik. Lehet, hogy gyakrabban fogod szoptatni, mint 3 óra, de szerintem kevésbé macera gyakrabban mellre tenni, mint kevergetni a tápszert. :)

Ahogy mondtam, ha nyűgös, akkor meg kell próbálni, ha eszik, ez volt a baj. Vagy ez is. Ha nem, akkor valami más. Ha nem nyűgös, akkor egészséges babát nem kell kajával piszkálni.

2022. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!