Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ha a baba túl későn fekszik...

Ti ha a baba túl későn fekszik le késődélután, (mert nem bírná már ki a lefektetésig) fel szoktátok ébreszteni? Vagy úgy sem zavar bele az éjszakai alvásba/altatásba?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos
2016. febr. 7. 18:34
 2/6 anonim ***** válasza:
igen en ebresztettem olynakor mert belezavart.az ejszakaba ha nem tettem. de az en lanyom amugy se tul jo alvo ha negyed oranal tobbet alszik nap kozbe mint kellene mar nem tudom este elaltatni..szerencsere ritkan fordul elo de ha kell felkeltem kb 6-7 hos kora ota, amiota van napirend.
2016. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz az enyém még csak 4,5 hónapos de nem keltem fel mert neki nem zavar bele az alvásába éjszaka. De ez azért ritka.
2016. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*mármint ritkán alszik annyival tovább de ha mégis, csak fürdésre kel fel.
2016. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sose keltem fel ha alszik, az estével ígyis-úgyis hadilábon állunk, sokáig fenn van.
2016. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél órát aludhat és felkeltem, különben 11-ig ugrál nekem, de ez persze ritka, néha van csak hogy bezavar egy-két dolog a napirendünkbe.
2016. febr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!