Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől vizes a 3 hetes anyateje...

Mitől vizes a 3 hetes anyatejes babám széklete? Aranysárga színű, de mellette jön átlátszó folyadék is, mint a víz!

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyen a szekletuk, ne aggodj. hanyszor kakil egy nap?
2008. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majdnem minden szopi után,azt tudom,hogy jó az aranysárga,de ilyen vizes még nem volt.
2008. dec. 25. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat az en fiam szeklete mindig is ilyen "vizesebb" volt, es az elejen altalaban minden eves utan, de inkabb kozben kakilt. Azert kerdezz ra orvostol\vedonotol, de szerintem nincs baj. Gondolom nem habos, nem annyira hig?
2008. dec. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Habosnak nem habos,de híg!Szinte átlátszó folyadék jön a sárga kaki mellett!Ezt onnan tudom,hogy peluscsere közben kakilt,szinte kilőtt.és nem először..
2008. dec. 26. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!