Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek orvoshoz, ha csak...

Elvinnétek orvoshoz, ha csak köhög 11 hós. Hétvégén egy kicsit taknyos lett, ügyeletre nem mentem ezzel, hétfőre elmúlt, majd keddtől köhög?

Figyelt kérdés
Láz nincs, ha van orrváladék az tiszta, gyógyszertárban rhinatiolt adtak.Régrbben úgy gondoltam és több gyerekorvos ism. is mondta, hogy nem kell minden náthával orvoshoz rohanni, mert ott viszont tuti benyel valamit.De saját babánál nem tudom ezt így látni.
2010. szept. 30. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy. Iagán nem kell elvinned. Ha bizonytalan vagy hívd fel az orvosod. De egy kis köhögés miatt mait kezelsz is nem kel. Ha lázasodna és egséz hé5végén lázas lenne ilertve fulladna kkaor menj dokihoz.
2010. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, de nálunk a rhinatiol nem használt, mert a váladék sajnos valahol lent landolt, attól köhögött, én 3 napig hallgattam, aztán elvittem orvoshoz. Kiderült, jól tettem, mert kapott másik orrcseppet, és sajnos amikor a doki meghallgatta a hátát, köptetőt is adott, azt mondta ott a váladék, ki kell jönnie... Ha sokáig köhögne, azért szerintem vidd orvoshoz, sosem lehet tudni...
2010. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már kezd neki felszakadni, csak nem viselem jól, ha vmi. baja van, és teljesen elbizonytalanodok.
2010. szept. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!